КЗ "Молочанська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат"ЗОР
Інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з природним довкіллям з використанням мнемотехніки та технології сендплею та сендарт
на тему: "Подорож cніжної Феї до
пісочної країни"
Виконала
Веремей А. В.
2015-2016 навчальний рік
Програмовий зміст: Дати елементарні поняття про неживу природу; збагачувати знання малят про властивості, стани, ознаки досліджувальних обєктів неживої природи(піску). Вчити правильно називати зимові явища природи; формувати логічне мислення.
Вправляти практичні вміння та навички правильного дихання(його глибину), у побудові речень; збагачувати словниковий запас, формувати граматичну будову мовлення. Вчити орієнтуватися в просторі(ліворуч, праворуч); предметах одягу та взуття, вчити узагальнювати.
Розвивати творче мислення, уяву, тактильне відчуття, зорове сприймання, регулювання мязової напруги кисті рук, розвивати емоційно - вольову сферу. Спонукати дітей до участі дидактичної гри "Чарівна пісочниця".
Вчити дітей користуватися трафаретом, вправляти у виготовленні творчих робіт з піску.
Виховувати культуру мовлення, екологічно - доцільну поведінку; викликати почуття радості і гордості від процесу творчості.
Матеріали: Велика пісочниця(50х70), пісочниці на кожну дитину, кольоровий пісок, трафарети на кожну дитину, клей, пензлик, підставка.
Методи та прийоми: Пошукова - дослідницька діяльність, показ, слухання, бесіда, метод сендплею, сендарт , медитація.
Словник : Пісок, пісочна Фея, зимовий, літній, розмовляти.
Хід заняття
I. НПН.
У нас сьогодні в групі свято:
Гостей
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>