Конспект уроку з природознавства
Клас:2.
Вчитель: Кузнецова А. І.
Тема: Весна та її ознаки. Планування спостережень за природою навесні.
Мета:
Навчальна:
формувати в учнів знання про ознаки приходу весни в живій та неживій природі, про взаємозвязок між змінами в неживій та живій природі, скласти план спостережень за природою навесні;
Розвивальна:
розвивати увагу, спостережливість, уяву, творчі здібності, уміння узагальнювати та систематизувати знання, підводити підсумки;
Виховна:
виховувати естетичні почуття.
Обладнання: ТЗН, схеми-опори, інфографіка, глобус, склянка, сніг, ліхтарик, глобус, термометр.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
І. Організація початку уроку
1. Привітання
- Дзвоник видзвонює:
"Дзень, дзень-дзелень!",
Учні, школярики,
Всім "Добрий день!"
2. Психологічний настрій на урок
- Підніміть ваш настрій. Коли він буде погіршуватись- піднімайте.
3. Перевірка готовності учнів до уроку
- На партах залишили лише олівці, підручник, зошит.
ІІ. Актуалізація опорних знань
1. Дидактична гра "Я помітив. . . "
oo Розкажіть, що незвичайного ви помітили, коли йшли до школи. Своє твердження починайте зі слів "Я помітив, що. . . "
2. Складання схеми-опори
3. Постановка проблемного питання
oo Заповнимо щоденник спостережень за природою.
oo Що напишемо пункті "стан рослин"?
oo А "стан тварин"?
oo Для того, аби дізнатися, як перебувають весну тварини та рослини, ми і дізнаємося впродовж уроку.
ІІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
1. Розповідь
oo Ми розпочинаємо вивчення новго розділ
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>