Урок- мандрівка в країну морфологію і місто прислівник

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Автор: Волынец С. С.
Место работы: МБОУ "Николаевская школа"
Должность: учитель украинского языка и литературы
Класс: 7

Тема:
"УРОК - МАНДРІВКА В КРАЇНУ МОРФОЛОГІЮ
І МІСТО ПРИСЛІВНИК"
Мета уроку: Повторити та закріпити ( в ігровій формі) знання учнів про
прислівник, перевірити вміння учнів розпізнавати прислівники
серед інших частин мови, пояснювати вивчені орфограми;
правильно використовувати прислівники у мовленні;
збагачувати словниковий запас.
Тип уроку: підсумковий
Обладнення: підручник, картки, роздаточний матеріал.
Хід уроку:
1. Оргмомент ( поділити клас на 2 команди, вибрати капітанів)
2. Актуалізація опорних знань та вмінь учнів.
Вчитель: Друзі! Сьогодні ми продовжуємо мандрувати чарівною країною назву якої ви самі скажите нам,коли капітани складуть слова із даних букв.
Ф,О,Р, Л,Я,Г,М, О, І, О.
А місто, до якого ми прямуємо нам назве капітан другой команди, коли складе слово із наступних букв.
И,Р,С,К,П,І,Н,Л,В,И
Капітан першої команди називає країну - МОРФОЛОГІЯ і команда відповідає на питання вчителя
- Що таке морфологія?
oo Які міста цієї країни (Морфології) ви уже добре знаєте?
(учні називають: іменик, прикметник, дієслово, займенник, числівник, дієприкметник і дієприслівник і прислівник)
Капітан другої команди називає місто - ПРИСЛІВНИК
Учитель:
oo Що таке прислівник? Приклади?
oo Як називається прислівник російською мовою.
oo Пример .
(із кожної команди підняти по 3-4 учні і переконатись, що правило всі знають).


Учитель. Щоб вирушити в путь до країни Морфології і міста Прислівник ми повинні одержати перепустку.
Назвіть п,ть днів тижня, не називаючи числа, назви д

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: