Өсімдіктер

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>


Бекітемін:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Айы:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Дефектолог:

Сабақтың тақырыбы: Өсімдіктер.
Сабақтың мақсаты:
1. Өсімдіктер туралы түсінік беру.
2. Өсімдіктерге аялап қарауға және оларды қалай баптап өсіруге баулу.
3. Гүлдің суретін бояу, бөлме гүлдерін күту.
4. Ұқыптылыққа, ептілікке, шапшандылыққа, тазалыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Әдіс-тәсілдері: әңгімелесу, сұрақ-жауап,сергіту сәті, ойын.
Көрнекі-құралдар: " Өсімдіктер" тақырып бойынша суреттер, ойыншықтар, тақтаға ілетін құралдар,бор, дидактикалық материалдар.
I апта
Сабақтың барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі:
Балаларды түгендеу, оқу құралдарын жинақтау, ой қозғау (көрнекіліктер арқылы).
Жылулық шеңберінде тұрып жылы лебіз,тілек сөздерін айту.
Психологиялық жаттығу.
Балалар-гүлім менің
Балалар-күнім менің
Балалар нұр сыйлайтын
Бүгінгі күнім менің, дей отырып балалар сендерді өзіме қуат алар шуақты күнге теңемекпін.
Шаттық шеңбер: Кеудемізде күн күлсін,
Бізге шуақ нұр, құйсын,
Мейірімді жан өзіңмен,
Көңілім жайнап құлпырсын
III. Жаңа сабақ.
Балалар қандай өсімдіктерді білесіңдер? Бөлме өсімдіктері, мәдени өсімдіктері. -Дұрыс айтасыңдар. Өсімдіктердің түрлері өте көп. Өсімдіктер жер шарындағы оттегіні жасаушы және зиянды газдардан тазартушы болып табылады. Өсімдіктер әлемі - тірі табиғаттың бір бөлшегі. Өсімдіктер табиғатта үлкен роль атқарады. Адам өз тіршілігінде көптеген мәдени өсімдіктерді пайдаланады. Жануарлар да түрлі өсімдікте

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: