Көк кептер

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Мұғалім: Оралбекова Ардак ТурсынкызыМектеп: «К. Нұрбаев атындағы Ақсуат орта мектебі» КММСынып: 2 «В»Күні: 21. 02. 2017ж.
Пәннің атыӘдебиеттік оқуБөлімАдам болам десеңіз
ТақырыбыКөк кептерПәнаралық байланысДүниетану,
өзін-өзі тану.
Сабақтың мақсатыМ. Гумеровтың «Көк кептер» әңгімесіндегі нақты мәліметтерді (негізгі фактілерді) түсініп, тақырып бойынша өз ойын еркін, әсерлі жеткізуге үйренеді.
Күтілетін нәтижеӘңгіме мазмұнын түсінеді және негізгі ойды анықтайды;
Топтық жұмыс арқылы сыни тұрғыдан ойланып, мәнерлі сөйлейді; Өз ойын еркін жеткізуге, өзгенің пікірін тыңдауға үйренеді;
Өздігінен тұжырым жасай білуге төселеді;
Досқа адал болуға, жануарларды қорғауға талпынады.
Қолданылған әдіс-тәсілдерСұрақ-жауап, әңгімелеу, болжау, «Миға шабуыл», «Мозаикалық әдіс», «Кубизм» стратегиясы, «Венн диаграммасы», «Бағдаршам» әдісі.
Сабақтың типіжаңа білімді меңгерту
Сабақтың түріаралас
Кіріктірілген модуль түрлері1. Оқытудағы және оқудағы жаңа тәсілдер.
2. Оқыту үшін және оқуды бағалау.
3. Дарынды балаларды оқыту.
4. Оқытуда АКТ қолдану.
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдері және жоспарланған уақытМұғалімнің әрекетіОқушының әрекетіДерек көзі мен құрал-жабдық
тар
Сыныпта жайлы ахуал қалыптастыру
(2 минут)Төрт бөлікке бөлінген төрт түрлі кептер суретін алу арқылы топқа бөлінуді ұсынады. Төрт түрлі кептер суретін құрастыру арқылы төрт топқа бөлініп отырады.
Топ ережесін құрып, табыс критерийлерімен таныстыру.
(3 минут)-Топта жұмыс істеу үшін не қажет?
-Қалай жұмыс жасауымыз керек?
-Қалай сөйлеуіміз керек?
Сабақта бірін-бірі «Бағдаршам» әдісі арқылы бағалайтынын түсіндіріп, бағалау критерийлерімен таныстырады. Сұрақтарға жауап бере отырып, топта жұмыс істеу үшін тәртіп, белсенділік, к

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: