Тақырыбы: Жеті ата
Пәні: қазақ тілі
Күні:
Мақсаты: Тақырып бойынша ең негізгі мағлұматтарды меңгерту .
Міндеті: Тақырып бойынша ең негізгі терминдерді іріктеу;
-"Шежіре" сөзінің мағынасын ашу;
-жеті атасын білу дәстүр туралы маліметті қолдана білу;
-функционалды сауаттылығын жетілдіру;
Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, АКТ (моноблокты ) пайдалану,
Оқушылардың жас ерекшелі, Талантты және дарынды балаларды оқыту,Оқыту үшін бағалау, оқуды бағалау, Оқытудағы басқару және көшбасшылық.
Стратегиялық іс-әрекеттер: "Шатты шеңбер","Топ ұстанымы","Миға шабуыл", "Карусель", "Жоғарғы төмен деңгейдегі сұрақтар",
"Өзін-өзі бағалау", "Шатасқан логикалық тізбектер".
Күтілетін нәтижелер: Тақырып бойынша ең негізгі терминдерді іріктей алады;
шежіре сөзінің мағынасын ашады;
-жеті атасын білу дәстүр туралы маліметті қолдана біледі;
-функционалды сауаттылығын жетілдіреді;
-жұмыс тың ең қызықты кезеңі тақырыбын меңгереді;
-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай біледі;
-топта жұмыс жасауға қалыптасады;
Сабақ кезеңдері
Уақыты
Жоспар мазмұны
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушылардың іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
IМотивациялық кезең
(Проблеманы айқындау)
10 мин
Кіріспе
Психологиялық ахуал.
Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.
Топқа бөлу геометриялық фигуралмен
бөлінеді.
Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау
"Топ ұстанымы"
Оқушылармен сәлемдесу
Көңіл-күйлерін сұрау
"Әр тілде сәлемдесу"
Оқушыларды геометриялық фигуралар а
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>