Мета: закріпити вивчення букви є, її звукові значення; розвивати в учнів аудіативні вміння; мовлення, мислення; формувати уміння читати слова з буквою є.
Обладнання: предметні малюнки, компютер, синтезатор, фото Ліліан Муур
Хід уроку
І. Організаційний момент.
На уроці я сиджу,
Не кричу і не шумлю.
Руку тихо піднімаю,
Як спитають - відповідаю.
ІІ. Повторення вивченого матеріалу.
1. Загадка.
Смужка темна,
Хвіст пухнастий,
Любить їжу полоскати.
Перед тим, як зїсти має.
Ну, а хто його впізнає? (єнот) - малюнок єнота
2. Звуковий аналіз слова аналіз слова єнот.
- Де стоїть буква є? (На початку слова і має 2 звуки)
- А коли буква буде мати 1 звук? Приведіть приклади
- А які ще букви подібні до цієї?
3. Вступне слово вчителя.
- Сьогодні ми з вами поговоримо про єнотів, прочитаємо цікавий вірш про них, а також казку про цих звірят.
ІІІ. Робота над матеріалом уроку.
1. Відеосюжет про життя єнотів. (ю - туб, http://www. youtube. com/watch?vAHF02TTm6PU 6 хв)
- Що від природи полюбляють робити єноти? (полоскати все, що потрапляє в руки, тому їх називають полоскуни)
2. Робота над віршем А. Камінчука "Єноти"
1) словникова робота
Крамниця, шановні, ноти
2) первинне читання вчителем
- Чим вирішили зайнятися єноти, крім полоскання?
- тож давайте і ми пригадаємо уроки музики і проспіваємо ці ноти.
3) самостійне читання учнями
4) читання хором
5) читання вчитель - учні
6) читання по одному рядочку "ланцюжком"
7) спостереження за написанням і читанням слів: є ноти, єноти
- Чим цікаві ці слова? (вчитель знайомить із омонімами)
- Які
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>