Архимедова сила

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Сыныбы:7 "А"
Күні: 27. 02. 2014
Тақырыбы: Архимед күші
Мақсаты:
а) білімділік: Архимед күші туралы түсінік қалыптастыру. Архимед заңының физикалық мағынасын ашу;
ә) дамытушылық: оқушыларға Архимед заңы ұғымын дамыту. Оны техникада, тұрмыста қолдану маңызын білу.
б) тәрбиелік: оқушыларды сауатты азамат болуға, еңбексүйгiштiкке тәрбиелеу;
Сабақтың түрі: интерактивті кіріктірілген сабақ.
Сабақ типі: жаңа тақырыпты меңгеру.
Сабақтың көрнекілігі: компьютер, интерактивті тақта, проектор, оқулық, штативтер, динамометр, суы бар ыдыс, Архимед шелегі, жүктер.
Пәнаралық байланыс: математика, тарих, география, әдебиет
Сабақ барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі
Үй тапсырмасын тексеру
А) "Кім жылдам?" сұрақ-жауап
II. Жаңа сабақ
III. Тәжірибе жасау
IV. Тақырыпты бекіту
А) Есептер шығару
Б) Физикалық диктант
V. Қорытындылау.
VI. Бағалау
VII. Үйге тапсырма беру.
I. Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, сынып тазалығын тексеру. Сыныптың сабаққа дайындығын бақылау.
Бүгінгі сабақта алдарыңа қойған мақсаттарың қандай?
Үй тапсырмасын тексеру. "Кім жылдам" ойыны. Өтілген тақырыптар бойынша сұрақтарға жауап алу.
oo Атмосфералық қысымды өлшеуге арналған құрал қалай аталады?
oo Атмосфераның қысымы бойынша тікелей биіктікті өлшеуге арналған құрал қалай аталады?
oo Қалыпты атмосфералық қысым нешеге тең?
oo Атмосфералық ауа қысымынан жоғары немесе төмен болатын қысымды өлшеуге арналған құралдар қалай аталады?
oo Манометрдің қандай түрлерін білесіңдер?
oo Металл манометр қалай жұмыс істейді?
oo Сфигмоманометр не өлшеуге арналған құрал?
oo Сорғылардың құрылысы, жұмыс істеу принципі қандай?
II. Жаң

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: