В классе

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

УРОК ДЛЯ УЧНІВ 2 КЛАСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
З РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ
Коментар до уроку: Інтеграція як мета навчання повинна дати учневі ті знання, що відбивають звязок окремих частин світу як системи. Інтеграція як засіб навчання спрямована на розвиток ерудиції учнів, на відновлення спеціалізації в навчанні, у підвищені рівня знань із предмета, що виявляється в глибині засвоєних понять, закономірностей за рахунок їхньої багатогранної інтерпретації з використанням зведень наук, що інтегруються.
Тема: У класі
Мета: закріпити знання й уміння, одержані на попередніх уроках; удосконалювати вміння правильної вимови слів і словосполучень українською мовою, розпізнавати та працювати з геометричним матеріалом, рахувати в межах 20, підбирати кольори для малюнків; виховувати бережне ставлення до шкільного майна.
Тип уроку: інтегрований (українська мова, математика, малювання)
Обладнання: набори з геометричним матеріалом, картки, словнички, малюнки класу.
Хід уроку
I. Організаційний момент
Дзвоник кликав всіх нас в клас
І давав такий наказ:
«На уроці не лініться, а працюйте й добре вчіться!»
II. Актуалізація опорних знань
Мовно – фонетична розминка
а) Послухайте низку слів. Визначте «зайве» слово в кожній низці:
малюнок, малювання, малювати, зошит, мальований;
зошит, альбом, блокнот, аркуш, цифра.
б)До «зайвих» слів доберіть слова – назви ознак:
фарба(яка?)… зошит (який?)… цифра (яка?)…
Вивчення вправ на розвиток артикуляції
а)Повторення скоромовки
Кожна фарба колір має,
Фарбувати помагає.
б)Розучування потішки з імітуванням
Я рахую та печу, діткам всім по калачу.
Першому – більший, другому – менший.
Шість у піч! Хто скільки зїсть?
Робота за таблицею «Різнокольорові

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: