Сібір шамшырағында

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Сабақ: Қазақ әдебиеті
Мектеп: 45 ЖОББМ
Күні: 18. 11. 2019 ж.
Мұғалімнің аты-жөні: Утешова Г. А.
Бөлім атауы:
Қазақтың Қанышы
Сабақ тақырыбы:
"Сібір шамшырағында" 2-сағат
СЫНЫП:10
Қатысқандар:
Қатыспағандар
Сабақ негізделген оқу мақсаты
10. 1. 3. 1 - көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау мен даралау.
10. 2. 4. 1 - көркем шығармада көтерілген мәселелерге талдау жасау арқылы шығармашылық жұмыс (эссе, әңгіме) жазу;
Сабақ мақсаттары

Шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтап, даралайды.
Шығармада көтерілген мәселеге сүйеніп, шығармашылық жұмыс (эссе)жазады.
Тілдік мақсат
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: роман, роман-эссе, кейіпкер, типтік бейне

Талқылауға арналған сұрақтар:
Ел есінде қалған қандай алаш азаматтарын білесіңдер?
Бағалау критерийі
-Кейіпкерлердің ерекшеліктері мен типтік образдарды анықтайды
-Шығармада көтерілген мәселеге сүйеніп, шығармашылық жұмыс жазады
Құндылыққа баулу
Тарихтың, мәдениет пен тілдің ортақтығы атты Мәңгілік Елдің басты құндылықтарын негізге ала отырып, оқушыларға Қ. Сәтбаевтың тарихта алар орнын, мәдениетіміз бен тіліміздің дамуы жолындағы өнегелі істерін үлгі ете отырып, өз тілімізді, туған халқымызды құрметтеуге, Қазақстанның білімді азаматы болуға баулу.
Пәнаралық байланыс
Қазақ тілі, Қазақстан тарихы, география,
Алдыңғы оқу: М. Сәрсеке, Қ. Сәтбаев туралы біледі.
Жоспар
Жоспарланған
уақыт
Жоспарланған жаттығу түрлері
Ресурстар

Басы
7 минут

1. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу.
2. Психологиялық ахуал. (сабаққа дайындалу, топқа бөліну)
3. Ширату. "Атаулар туралы үш сұрақ" әдісі
Балалар, тақтаға назар аударайық.
-

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: