Пухнасте кошеня

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Інтегроване заняття з аплікації
Тема : пухнасте кошеня.
Мета: вчити дітей складати зображення з геометричних фігур, орієнтуватися на аркуші паперу; розвивати увагу, діалогічне мовлення, образне мислення, память, дрібну моторику рук, відчуття форми, сенсорні здібності, окомір; закріпити знання дітей про геометричні фігури (коло, трикутник, квадрат, овал, прямокутник); про величину (великий-маленький); вчити відгадувати загадки, розповідати вірші; продовжувати вчити розкачувати солоне тісто в "ковбаску" і зєднувати кінці для отримання бублика; розвивати чуття ритму в таночку, викликати радісний емоційний настрій. Виховувати посидючість, любов та турботу про своїх рідних, зокрема мами.
Хід заняття. Добрий день, вам діти
Добрий день, дорослі
Дуже ми вам вдячні
Що завітали в гості.
Діти до нас в садочок завітало маленьке кошенятко. А чого ж воно плаче? За ким воно сумує? Відгадайте загадку і ми дізнаємось.
Загадка: найрідніша, наймиліша
Всіх вона нас пестить, тішить
Завжди скрізь буває з нами
Відгадайте, хто це? (мама).
Так малята кошенятко сумує за мамою . Сьогодні в неї день народження, а кошенятко забуло її привітати , мама засумувала і пішла- а куди ніхто не знає. Давайте йому допоможемо, але ,щоб шукати ,треба знати,яка киця, розкажіть мені. (пухнаста, мяка,красива, тепла,тощо). А,яка вона за величиною?(кицька-маленька, кішка-велика. ) ми вже знаємо, яка мама-киця, тому зараз ми з вами сядемо в потяг і поїдемо її шукати . Але, діти в потязі тільки три вагони і нам треба сісти так, щоб всі вмістилися. Я зараз дам вам квитки ,а ви будете дивитися на число у вашому квитку і сідати у той вагон, який у квитку.
В потяг, дітлахи сідаймо
Місця швиденько займаємо.
Всім місця хватило, вирушаймо.

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: