Поурочная разработка открытого урока по математике

Страницы: 1 | 2  >  >>

БЕКІТЕМІН:
Күні: 25. 01. 16ж
Сынып: 9 " В "
Сабақтың тақырыбы: Өрнектерді түрлендіруде негізгі тригонометриялық
теп - теңдіктерді қолдану.
Сабақтың мақсаты:
1. Білімділігі: Оқушыларға негізгі тригонометриялық тепе теңдіктерге байланысты берілген есептерді түрлендіріп, олардың шешу жолдарын үйрету.
2. Дамытушылық: Оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін арттыру, білім-білік дағдыларын және теориялық білімін практикада қолдана білу дағдысын қалыптастыру
3. Тәрбиелік: Оқушыларды нақтылыққа, шапшаң ойлап тез шешім қабылдауға,өзін- өзі бағалай білуге тәрбиелеу.
Сабақ түрі: білім-дағысын қалыптастыру
Сабақтың көрнекілігі: деңгейлік тапсырмалар, слайдтар, интербелсенді тақта, плакат, смайликтер, карточкалар.
Оқытудың әдісі: АКТ,оқытудың жаңа тәсілдері.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі ( 5 мин)
а) Сәлемдесу,
ә) оқушыларды түгендеу,
Оқушыларды топқа бөлу (партаның үстіне жатқан бетшелерді таңдап алады,соның бетіндегі суреті бойынша топтасады)
б) оқушылардың назарын сабаққа аудару
в) Үй жұмысын тексеру(оқушылар өз ара дәптерлермен ауысып, бір-бірінің
жұмыстарын тексереді). Слайд 3(дайын жауаптары шығарып көрсетіледі)
арқылы тексеру

IІ. " Кім шапшаң" қайталау бөлімі (10мин) (деңгейлік тапсырма)
1. Слайд арқылы кестемен берілген тригонометирялық функциялардың мәндерін бойынша оқушылардың білімін тексеру(әрбір жапырақты тышқанмен шерту арқылы дұрыстығын тексереміз)


2. Слайтда көрсетілген өрнектердің мәнін табу керек (дұрыс тапсаң шар әуеге қалықтайды)



3. Слайтта көрсетілгендей өрнектің мәнін табу (дұрысы тышқанмен шерткенде жасыл түске боялады)
мұндағы

ІІІ. Шағын тест ( 5сұрақтан құралған тес

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: