Індивідуальний розвиток підлітків. Ознаки біологічного, психічного, соціального, духовного дозрівання

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тема: Індивідуальний розвиток підлітків. Ознаки біологічного, психічного, соціального, духовного дозрівання
Мета: ознайомити учнів з ознаками підліткового віку та біологічного, психіч- ного, соціального, духовного дозрівання; розвивати творчий потенціал учнів, активність, ініціативність; виховувати позитивне ставлення до змін, що відбу- ваються в підлітковому віці.
Обладнання: методичний комплекс (підручник «Основи здоровя. 7 клас», «Робочий зошит» ); фотографії або ілюстрації, які демонструють ознаки біологічного, психічного, соціального, духовного дозрівання, компютерна презентація MS PowerPoint; картки «Бліцкросу» (одна на парту),скринька, маркери, ножниці, клей.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Хід уроку
Організаційний момент
1. Привітання, створення позитивного настрою ( 1 слайд) 1хв.
Ви не повністю одягнені, якщо на вас немає посмішки. Просто посміхніться — і промінчики тепла прокрадуться у вашу, можливо, чимось засмучену або стомлену душу, зігріють серце і, розлившись солодким спокоєм, запалять ваші очі.
2. Очікування. ( 3 хв. )
4 групи обговорили між собою очікування від уроку та вибрали 4-5 головних написавши їх на листок і прикріпивши до фігур хлопчика і дівчинки.
3. Чарівна скринька. ( 2 слайд) (1хв. )
Кожний учень взявши скриньку подивившись в дзеркало і сказав кого він там бачить. (СЕБЕ) ( Вкінці повернутися до неї)
II. Активізація чуттєвого досвіду, опорних знань учнів
1. Бліцкрос . ( 3 слайд) (2 хв. )
На слайді ви бачите людина у гарній фізичній формі, займається спортом, а ми з вами зараз пробіжимося по своїх знаннях.
1) Молодший шкільний вік припадає на навчання в . . . класах (початкових, 1-4).
2) Навчання в середніх класах збігається з . . . віком (підлітковим).
3) Пі

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: