Наука в современном обществе

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Дата 17. 12. 2015г
Клас 8-А

Тема уроку. Науки у сучасному суспільстві.
Мета уроку: ознайомити учнів з термінами "культура", "наука", "екологія", "хімія", "генна інженерія", показати місце науки у сучасному суспільстві, іі досягнення та недоліки; розвивати логічне мислення, память, увагу; виховувати дисциплінованість, патріотизм.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: презентація "Генно-модифіковані організми", відео "Хімія та навколишнє середовище", мультфільм "Наслідки діяльності людини".

Структура уроку.
І. Організаційний етап (2 хв. )
ІІ. Актуалізація опорних знань (9 хв. )
ІІІ. Вивчення нового матеріалу (20 хв. )
ІV. Закріплення вивченого матеріалу (10 хв. )
V. Підбиття підсумків уроку (2 хв. )
VІ. Домашнє завдання (2 хв. )

Хід уроку.
І. Організаційний етап.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Вчитель.
Добрий день, любі друзі!
Добрий день, шановні гості!
Я рада привітати вас на цьому уроці. Обєктом нашого вивчення є суспільство, яке складається з багатьох людей з їх різними уподобаннями, поглядами на життя, потребами, рисами характеру тощо.
Скажіть мені, будь ласка, якою ви б хотіли бачити сучасну людину?
Учні. Чесною, відповідальною, культурною, освіченою.
Вчитель. Ви сказали культурною, освіченою. А що ж таке культура?
Учні надають визначення терміну "культура".
Культура - це сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених людством протягом його історії.
Культура - це рівень розумового й морального розвитку індивіда.
Культура - це сфера духовного життя суспільства
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Вчитель. Невідємною

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: