Моя любимая еда

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>



4"Б" сынып. Күні:
Сабақтың тақырыбы: Нәтиже сабақ. Менің сүйікті тағамым.
Сабақтың мақсаты:
1. Оқушылардың " Менің сүйікті тағамым" 8 модуль бойынша алған білімдерін бекіту.
2. Оқушылардың ауызекі сөйлеу тілдерін, ойлау, есте сақтау қабілеттерін жетілдіру. Өз ойларын еркін түрде жекткізуге дағдыландыру.
3. Оқушыларды саналы білім алуға баулу.
Сабақтың түрі: Қорытынды сабақ
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Сұрақ- жауап, әңгімелеу, жаттығу орындау, ойландыру, іздендіру.
Сабақтың көрнекілігі: тағамдардыңсуреттері, ойыншық балықтар, қармақ, асықтар

Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі
а) Амандасу ә) Түгендеу
б) Сабаққа әзірліктерін байқау, оқушылардың зейінін сабаққа аудару және "Қ" әрпінен басталатын сөздерді айтқызып барып әрқайсысын орындарына отырғызу.

Тілдік ортаға ену сәті

Сұрақ-жауап: 1. Қазір қай сабақ? Қазақ тілі нешінші сабақ?
2. Қазір қай жыл мезгілі? Күз айлары қандай?
3. Біздің қалада қандай тағам түрлері шығарылады ?
4. Сен дүкеннен не аласың?
5. Тағам түрлерін атаңдар.
ІІ. Сабақтың мақсаты мен тақырыбын айту.
- Балалар бүгін біз сендермен сабақта фонетиканы, азық - түлік модулін қайталаймыз. Септік, тәуелдік жалғауларды есімізге түсіреміз, сұхбат және сөйлемдер құрастыруға жаттығамыз.

ІІІ. Тапсырмалар орындау.
Фонетикалық жаттығу: Менің сүйікті тағамым сөйлемінде кездесетін даусты дыбыстарға сипаттама беру
1) Дауысты дыбыстарға сипаттама беру.
2) Доп лақтыру арқылы сөздікжұмысы.
oo Мұғалім допты әр балаға лақтырады, оқушы сөз айтып допты кері лақтырады. Сөйтіп әр оқушы тексеріледі және де әр тапсырма сайын оқушыларға смайликтер таратылады. Сабақтың соңында смайликтер арқылы оқушыла

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: