Пәні
Қазақ тілі мен әдебиеті
Мұғалімі
Каканова МК
Сынып
6 -Т2
Оқушылар саны
12
Тақырыбы
Мамандық неден басталған?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
6. 1. 4. 1әңгіме , хикаялардың және шағын поэзиялық шығармалардың мазмұнын талдай отырып кейіпкерлерге сипаттама жасау.
6. 2. 2. 1тақырып бойынша диалогті бастау , жалғастыру,аяқтаудың ұлттық сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын білу.
6. 3. 1. 1мәтіндегі негізгі және жанама ақпаратты анықтау , өмірдегі кейбір жағдайаттармен байланыстыру.
Сабақтың мақсаттары
Барлығы: мәтіндегі негізгі және қосалқы ақпараттарды ажырата алады.
Көбі:шағын поэзиялық шығармалардың мазмұнын талдайды.
Кейбірі:нақты тақырып бойынша диалогті бастау, жалғастыру, аяқтауға қажетті этикеттік сөз орамдарын орынды қолдана алады.
Күтілетін нәтижелер
Мамандықтар туралы білетінін айтады, ақпарат береді, сыныптастарымен тақырып аясында сұхбат құрады.
Оқыту әдістері
Түсіндіру, тренинг,жұптық, топтық жұмыс түрлері, мнемотехника әдісі, АКТ технологиясы
Дереккөздері
Әдістемелік құралдар, дидактикалық материалдар,сөздік
Сабақ барысындағы мұғалім мен оқушының іс-әрекеті:
Тапсырма
Іс-әрекет
Үй жұмысын тексеру
Оқушылар тақтадағы түстерді таңдайды, әр түстің астында өткен тақырыпқа байланысты сұрақтар бар.
Сұрақтар:
1. Қазақстанда неше қорық бар?
2. Ең алғашқы қорық қалай аталады?
3. Қорық не үшін ұйымдастырылады?
4. ШҚО қорық бар ма?
5. Марқакөл қорығында ғана кездесетін балықтың түрі қалай аталады?
6. Алтынемел ұлттық саябағы қайда орналасқан?
Интербелсенді тақтамен жұмыс
Үй жұмысы бойынша қорытынды
Әр оқушы өзін бағалайды.
"Өте жақсы", "Жақсы", "Орташа&
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>