Логарифмічна функція

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тема програми: Показникова і логарифмічна функції.
Тема уроку: Логарифмічна функція.
Мета: формувати знання учнів про логарифмічну функцію, її графіки та властивості; вчити розпізнавати графіки логарифмічних функцій; за графіком читати властивості функції, а за властивостями будувати графік.
Розвивати критичність у мисленні,пізнавальну активність, компютерну грамотність. Виховувати математичну культуру, наполегливість, цікавість до предмета.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань .
Методи навчання, прийоми: проблемне питання, ідеальне опитування, он-лайн експрес тест, самостійна робота (або пояснення з демонстрацією, практична робота, або робота в парах з подальшим обговоренням), розвязування вправ, тестування.
Основні терміни і поняття: логарифм, функція, графік, зростання, спадання, область значень, область визначення, симетрія.
Навчально - дидактичне забезпечення: мультимедійний супровід - підготовлена презентація Microsoft PowerPoint, відео фрагменти, завдання для роботи в парах, завдання для тестової перевірки знань.
Технічні засоби навчання: компютер з прикладними програмним забезпечення на кожного учня, проектор.
Програмне забезпечення: додаток Web 2. 0 LearningApps. org, підключення до мережі Інтернет, будь-яка пошукова система, он-лайн тест: "Логарифмічні вирази", відеохостинг YouTube.

Хід уроку.
І. Організаційний момент.
Вітання. Перевірка присутності та готовності учнів до уроку.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Одним із завдань домашньої роботи було переглянути відео фрагмент на тему: про логарифми із захопленням. (посилання: https://www. youtube. com/watch?vv-lMOQip0WQ )
Викладач демонструє учням малюнки. (слайд 1)
Проблемне питання.
Чому саме ці мал

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: