Сабақ:
Мектеп "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектебі"КММ
Күні :
Мұғалім есімі: Еламанова Майра Абдуллаевна
Сынып 8 А
Қатысқандар саны:
қатыспағандар саны
Тақырыбы
Квадрат теңдеудің түбірлері
Сабақ негізделген
оқу мақсаты
oo Квадрат теңдеулерді әртүрлі әдістер арқылы шешіп, білім алушылар білімдерін қорытындылап өз ойларын айта алады
Оқу нәтижелері
(СМАРТ жоспар)
Барлық оқушылар
Квадрат теңдеудің түрлерін біледі,
Оқушылардың басым бөлігі
Квадрат теңдеудің түбірлерін табуды біледі.
Кейбір оқушылар
Барлық қасиеттерін қолданып есептер шығарады
Алдыңғы оқу (Сындарлы оқыту)
Квадрат теңдеулер
Жоспар
Жоспарлан-ған уақыт
Жоспарланған жаттығулар
Мұғалім әрекеті
7-модуль ықпалдастығы
Әдістер тәсілдер
Оқушы әрекеті
Басталуы
1. Ұйымдас-тыру
(1-мин)
Амандасу
Барлау
Оқушыларды топтарға бөлу
1 - сұрақ :
Квадрат теңдеу дегеніміз не?
2 - сұрақ :
Квадрат теңдеудің қанша түрі бар, атаңыз.
3 - сұрақ :
Толымсыз квадрат теңдеуле атаңыз.
4 - сұрақ :
Келтірілген квадрат теңдеу дегеніміз не?
Толық және келтірілген квадрат теңдеулерге мысал келтіріңіз.
с0 болғандағы толымсыз квадрат теңдеуге мысал келтіріңіз.
b0 болғандағы толымсыз квадрат теңдеуге мысал келтіріңіз.
4. b0, с0 болғандағы толымсыз квадрат теңдеуге мысал келтіріңіз.
Жайлы атмосфера қалыптастыру
Оқушылар бір-бірімен амандасып топтарға бөлінеді
2. Сабақ
мақсатын қою
(2-мин)
Сын тұрғысынан ойлау
Бірлесіп мақсат қою
Бүгінгі тақырыпты дәптерлеріне жазады
Ортасы
1. Білімдерін тексеру(білу)
Тақырып бойынша қысқа сұрақтар қою
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>