Урок 45 Дата проведення:
Тема. Коли повертаються із вирію перелітні птахи? Мета: уточнити знання учнів про розмаїття перелітних птахів, їхні характерні озна - ки; розвивати вміння знаходити взаємозвязки в природі, спостережливість, допитливість; виховувати любов і дбайливе ставлення до природи, до птахів. Обладнання: малюнки із зображенням птахів, мікрофон, мяч, презентація із зображенням птахів, компютер, інтерактивна дошка, підручник, фоно - грами з голосами птахів, пазли. Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
1. Організація учнів Добрий день, мої малята! До нас завітали гості, поверніться привітайтеся. Дзвоник всім нам дав наказ - до роботи швидше в клас. Біля парти станьте чемно - хай мине час недаремно. Будьте уважні й старанні всі - сядьте рівненько на місця свої!Щоб не було нам мороки. Всі готові до уроку?Тож, гаразд. Часу не гаймоНаш урок розпочинаймо!
2. Налаштування на урок(Слайд 1)
- Працювати на уроці будемо під гаслом. . . (На дошці)
Не просто слухати, а чути.
Не просто дивитися, а бачити.
Не просто відповідати, а міркувати.
Дружно і плідно працювати.
3. Хвилинка спостережень(Мікрофон)Зараз проведемо хвилинку спостереження, перевіримо, чи були ви спостережливі під час дороги до школи. -- Яка зараз пора року? -- Який місяць, день, число? -- Який сьогодні стан неба? (Ясно, хмарно, похмуро) -- Чи були зранку опади? -- Чи є сьогодні вітер? (Слабкий, помірний, сильний) -- Яка температура повітря? -- Яка погода переважала протягом тижня? (Морозна, сонячна погода)
ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Перевірка домашнього завдання. Прийом "Мячик" (Вчитель показує мячик)
Мячик, діти, не простий,
Мячик, діти, чарівний. Він доріжку прокладає,
Знанн
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>