Сабақтың тақырыбы: Кел, ойнайық, балақай!
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Балаларға жан - жақты білім беру және білім деңгейлерін анықтау.
Дамытушылық: Өз ойын еркін айта білуге қалыптастыру. Білімге деген құштарлықтарын дамыту.
Тәрбиелік: Балаларды ауызбіршілікке, ұйымшылдыққа, достыққа тәрбиелеу.
Сабақтың әдіс - тәсілдері: ойын, сұрақ - жауап,
Сабақтың түрі: Кіріктірілген сабақ.
Пәнаралық байланыс: Тіл дамыту, ағылшын тілі.
Сабақтың көрнекілігі: Интерактивтік тақта, қуыршақтар (ертегі кейіпкерлері), түрлі - түсті шарлар.
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
а) сәлемдесу әдебі: Балалармен сәлемдесу.
ә) сабаққа қатысуын бақылау: Түгендеу.
Сабақты біз бастайық,
Артта қалып қоймайық!
Қандай сұрақ болса да,
Жауап таппай қоймайық!
ІІІ. Жаңа сабақ.
- Балалар, бүгін біздің сабағымыз ерекше болмақ. Ол үшін бәріміз бір - біріміздің қолымыздан ұстап, көзімізді жұмайық. (3 рет айналу) Балалар, біз ертегі әлеміне тап болдық.
Автор: Ертеде "Ақтөс" атты ит болыпты. Бір күні Ақтөс ұйықтап жатқанда оның үш досы - қораз, мысық, ешкі орманға қарай ойнауға кетеді. Ойынға қызыққан үш дос кеш батқанын байқамай, қайтар жолдарын таппай адасады. Олар келе жатып, қалың ағаштар арасындағы ескі үйге кезігеді. Орманның ішінде тұрған бұл кімнің үйі екен?- деп таңданады. Үйге жақын келіп, есігін қағады. Бірақ ешкім жауап бермейді. Ешқандай дауыс шықпаған соң үшеуі бет алып үйге кіреді. Кіргендері сол еді, есігі тарс жабылып, үйдің іші қараңғы болады. Қараңғыдан қорыққан үш достың дауыстары шықпай қалады. Сол кезде зұлым қасқырдың даусы шығады.
Қасқыр: - А, а, а, ұсталдыңдар ма, жақсы болды қарным аш еді. Енді мен сендерді жеймін дейді.
Сонда Қораз: - Қасқыр, бізді жемеші, мен с
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>