Година спілкування Памятай про інших

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Приходько Олена Володимирівна
Донецький ліцей 12
Година спілкування
ПАМЯТАЙ ПРО ІНШИХ
Мета: Розвивати уявлення учнів про чесноти людини, цінність,яких визнана в суспільстві. Закріпити уявлення учнів про щирість, людяність, чуйність. Сформувати негативне відношення до людських вад. Використовувати спадщину В. О. Сухомлинського. Виховувати бажання здійснювати добрі справи та запобігати злу. Розкрити моральні основи родини; визначити зміст моральних вимог, що регулюють міжособистісні стосунки в родині та сімї; допомогти учням зрозуміти, у чому цінність сімї для кожної людини; учити уникати конфліктів у стосунках із рідними, контролювати свої думки і вчинки, давати правильну самооцінку; виховувати любов, повагу до роду, родоводу, родини, батьків, почуття патріотизму та доброти, гордість за своїх рідних, за український народ; розвивати творчу уяву, естетичні почуття.
Обладнання: 1. Музичний супровід Н. Яремчук «Родина», Н. Май «Моє дитинство золоте», пісня "Виростеш ти, сину" (слова В. Симоненка, музика А. Пашковича).
2. Плакат з висловами В. О. Сухомлинського.
3. Повесть Петеисе /В кн. « Древнеегипетская проза. М. , 1978.
Перебіг заняття
І. Актуалізація опорних знань.
ЛЕГЕНДА ПРО ДОБРО І ЗЛО
Жили на вулиці двоє сусідів. Одного разу один зробив іншому велике зло. Ображений чоловік, прагнучи відповісти помстою, вирушив до мудреця за порадою. Що ж мудрець йому запропонував? Відповісти зловмиснику добром! Сусід послухався, а у відповідь знову був «нагороджений» злом. Мудрець і тут порадив не шкодувати добра. Сусід ще раз послухався, віддячив добром. Але, через деякий час, у відповідь одержав зло. Сусід прийшов до мудреця, і той знову порадив йому віддячити добром. «Але я вже стомився віддячувати йому добром!» — запереч

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: