Жива і скошена тече в мені трава. Багатогранність творчого таланту Анатолія Кичинського

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Нововолодимирівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів
Голопристанський район
Методична розробка уроку

з літератури рідного краю у 8 класі
«Жива і скошена тече в мені трава»
Багатогранність творчого таланту
Анатолія Кичинського.

Учитель: Александрова А. В.
2018 р.
Тема: «Жива і скошена тече в мені трава».
Багатогранність творчого таланту Анатолія Кичинського.
(урок літератури рідного краю)
Мета: - познайомити учнів із життєвим і творчим шляхом поета-земляка,
визначного майстра слова, художника;
- допомогти учням глибше усвідомити особливості та ідейно-
художнє значення поезій митця;
- розвивати навички виразного читання, звязного мовлення, образного
мислення, уяву та фантазію учнів, здатність користуватися всіма
багатствами мови для вираження власних думок;
- виховувати в учнів любов до рідного слова, виробляти художні смаки,
моральні та духовні якості.
Тип уроку: урок-презентація
Обладнання: (портрет письменника, виставка книжок автора, тексти поезій, дидактичний матеріал, повідомлення учнів, картини )
Епіграф:
Людину возвеличує життя,
Так просто це звучить і так велично,
Прожить би всі хвилини до пуття,
Щоб у кінці поставить знак окличний…
Анатолій Кичинський
Хід уроку
Організаційний момент
Зясування емоційного стану учнів
Мотивація навчальної діяльності учнів
Учитель: Діти, які асоціації виникають у вас, коли ви бачите ці малюнки?
(Учні: Степ - це простір і воля; свобода та життя;Батьківщина; рідна домівка; Таврійський степ)
Учитель: Що обєднує ваші відповіді? Замініть їх одним словом.
(Учень: На мою думку, найкращими відповідниками до наших висловлювань буде слово – ХЕ

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: