Функцияны туындының көмегімен зерттеу және оның графигін салу

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

10 сынып, алгебра
Сабақтың тақырыбыФункцияны туындының көмегімен зерттеу және оның графигін салу.
СілтемеӘдістеме нұсқаулық хаты, ЖББС 2010, КТЖ.
Сабақтың мақсатыФункцияны туындының көмегімен зерттеу
және оның графигін салу тақырыбы бойынша білімдерін жүйелеу, жинақтау және қорытындылау
Оқытудың нәтижесіФункцияны қадамдары бойынша дұрыс зерттеуі және графигін салуы;
Сыни тұргыдан ойлау қабілеттерін дамытуы, ынтымақтастық ортада жұмыс істеуі.
Негізгі ойФункцияны туындының көмегімен зерттеу
және оның графигін салу тақырыбы бойынша алған білімдерін әр түрлі жұмыстар (жеке, жұптық, топтық) арқылы жүзеге асыру.
Қолданылған ресурстарИнтерактивті тақта, бағалау парағы, А5 беттері, маркерлер.
Сабақ кезеңдеріМұғалімнің іс-әрекетіОқушының іс-әрекеті
Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу.
Көңіл –күйдің психологиялық икемделінуі;
Стикерлерді алдын ала тарату;
Сабақтың тақырыбын,функцияның зерттеу алгоритмін еске түсіру
(слайд 1,2)Сәлемдесу
«Тілек бұрышына » Отан соғысы ардагерлеріне тілектерін жазу.
Оқушылар зерттеу қадамдарын атайды.
Топқа бөлу (карточкалар тарату).
Оқушыларға жұп, тақ ,жалпы жағдайдағы және периодты функциялардың графиктері таратылады, олар функцияны қандай екенің атау керек. Топқа бөліну
Карточкадағы функцияны атау арқылы төрт топқа бөлінеді
Негізгі кезең
Бағалау парағын тарату

Аты-жөні
тапсырмалар
ұпай
жекелей
жұптық
топтық
денгейлі
топтың
1
2
3
4
Бағалау критерийі:
Жекелей жұмыс әр-бір дұрыс жауап- 1ұпай ( 6 барлығы ұпай)
Жұптық жұмыс әр дұрыс сәйкестендіру-1ұпай (барлығы 28 ұпай)
3. Топтық жұмыс : деңгейлі тапсырма – 5 ұпай . Топтын жұмысы – 5 ұпай
44-41 ұпай- «5» 40-36 ұпай- «4» 35-30

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: