Әдебиеттік оқу
Уақыты: 23. 11
Кабинет: 21
Мұғалім:Сламбекова С. Т.
Сабақтың атауы
Қасқыр қысты қалай өткізеді?
Сілтеме
Әдебиет оқулығының әдістемесі
Сабақтың жабдығы
Көрнекілігі: үлестірме, сызба,суреттер.
Пән аралық байланыс: дүниетану
Әдіс - тәсілдер: Сұрақ-жауап, көрнекілік, әңгімелеу,
оқыта үйрету, сын тұрғысынан ойлау
Жалпы мақсаттар
Мақсаты: Шығармамен таныстырып, мазмұнын ашады.
Жануарлардың қысқы тіршілігі туралы ұғымдарын кеңейту,әңгімелеу, әр түрлі ой дамыту стратегияларын пайдаланып, логикалық ойлау қабілеттерін дағдыларын дамытады. Табиғат сырын ұғынып,байқағыш болуға тәрбиеленеді.
Оқыту нәтижесі
Топқа бөлу
Ауыз әдебиетінің түрлерімен топқа бөліну
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Ынтымақтастық атмосферасы
Үлкенге де сіз,
Кішіге де сіз
Баршаңызлы құрметтеп
Бас иеміз біз
Оқушылар мұғаліммен қосылып тақпақты айтады
Үй тапсырмасын сұрау
"Қазақстан" өлеңіні топта оқып, сұрақ қою.
Әр шумақ бойынша ат қою
Қызығушылық
ты ояту
Мағынаны тану
Мәтінді тізбектеп оқу
Сәйкестендіру тесті.
М. Әлімбаев "Мүшел жас"
Е. Өтетілеуұлы "Атамекен аяулы"
Ө. Тұрманжанов " Қасқыр қысты қалай өткізеді"
Б. Момышұлы "Өс,ұлан!"
М. Дулатов " Отан"
Ішінде бізге таныс емес автор М. Дулатов және оның шығармасы " Қасқыр қысты қалай өткізеді"
-Олай болса бүгінгі сабақта кім туралы әңгімелесеміз? ( Мақсаты мен тақырыбын анықтау)
-Автормен таныстыру. М. Дулатовтың өмірбаянын топқа таратып беру, топта негізгі деректерді талдап,айту.
- М. Дулатовтың шығармасы "" Қасқыр қысты қалай өткіз
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>