Watching TV

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тақырыбы:Теледидар
Мақсаты:
Оқушылардың тақырып бойынша қарастырылатын теледидар туралы сөздік қорларын молайту, теледидардың қызметімен таныстырп, пайдалы және зиян жақтарын ажырата білуге үйрету, ақпаратты өз бетінше меңгеру, сыни ойлай отырып, өз ойын шет тілінде жеткізе білу, талдау, сараптау, әңгімесіне қатысып, мәселенің шешімін таба білу. Отансүйгіштікке тәрбиелеу, қарым – қатынас жасай алу дағдысын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже:Ақпаратты өз бетінше меңгере алады, өз ойын шет тілінде жеткізе алады. Топта жұмыс жасау қабілеттері қалыптасады, өз пікірін қорғай алады. Топтық әңгіме, дебат, таныстырылым құруға төселеді. Өзін – өзі бағалау, Өзін – өзі реттеу қасиеттері артады, лексикалық және грамматикалық білімін үйлестіре отырып, өз пікірін жеткізе алады.
Түйінді идеялар (кілтті сөздер)Кім ақпаратты меңгерсе, сол әлемді басқарады.
Сабақ кезеңдері:Сабақ барысы бағалау ресурстар
Кіріспе
5 минутКөңіл-күй смайликтерін жапсыру.
«Жүрек жылуы» тренингі
«Жарнама» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. Топтар ауа –райын жарнамалайды.
І) радио тілішілері
ІІ) тележурналистер
ІІІ)баспасөз тілішілері3 шапалақ
Жүрек жылуын сыйлау
«Екі жұлдыз, бір тілек»Смайликтер,
жүрек бейнесі
оқулық, парақша, дәптер, маркер
Тұсаукесер
10 минутОқушылар сөздерді біріктіру арқылы сөйлем құрап, 3 топқа бөлінеді.
Television is magic box
Television is wonderful invention
I like watching TV
Теледидардың суретін көрсету арқылы сабақтың тақырыбы ашылады.
БББ әдісі арқылы оқушылар өз ойларын стикерге жазады.
Білемін-теледидар туралы білетін ақпараттарын жазады
Білгім келеді- өз ойларын жазып, сабақтың мақсатын ашады. 3 шапалақ
3 шапалақСөздері бар кеспе қағаздар
Теледидардың суреті
С

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: