Взаємозвязок між живою і неживою природою

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>


Комунальний заклад
"Нікопольська середня загальноосвітня
школа І - ІІІ ступенів 20"










Взаємозвязок між живою і неживою природою
"Осінь - щедра господиня" (підсумковий урок 2-Б класі)




Провела: Горб І. К.



2016 р.
Тема: Взаємозвязок між живою і неживою природою
"Осінь - щедра господиня" (підсумковий урок)
Мета: Розширити знання дітей про взаємозвязки між неживою природою , рослинами і тваринами восени , учити міркувати, порівнювати, робити висновки, спираючись на життєвий досвід; розвивати спостережливість; виховувати почуття любові до природи.
Обладнання: Ілюстрації, грамзапис Чайковський "Пори року", фрагменти з фільму "Осінь" ,картини Левітана, Шишкіна, горщик, фрукти, овочі,завдання.


Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Вправа "Погода"
oo Яка зараз пора року?
oo Який місяць ?
oo Яке число ?
oo Тепло чи холодно надворі ?
oo Який стан неба ?
oo Яка температура повітря ?
oo Чи були сьогодні протягом дня опади ?
2. Прослуховування музики Чайковського "Пори року" ("Осіння пісня")
-Як ви гадаєте про яку пору року йшлось у музиці?
- Яка була музика?
- Як називається природне явище, яке буває тільки восени?
- Які ще явища природи ви знаєте?
ІІ. Повідомлення теми, мети, завдань уроку
- Осінь хазяйнує скрізь, куди не глянь. Прибрала золотом сади, ліси, струшує додолу жовте, багряне листя. Дивишся і милуєшся: чарівниця пофарбувала все навколо в червоні й жовті, багряні й мідні кольори. Багато клопоту вона принесла птахам, комахам, звірям, людям. І ми зараз ві

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: