Табличне додавання і віднімання чисел у межах 20 з переходом через розряд

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тема:
Табличне додавання і віднімання чисел в межах двадцяти з переходом
через розряд. Повторення вивченого матеріалу. Узагальнення і
систематизація вивченого матеріалу.


Мета:
Закріпити і узагальнити знання учнів за темою "Табличне додавання і

віднімання за межами двадцяти ", виявити обсяг і якість знань з даної

теми; удосконалювати обчислювальні навички; закріплювати уміння

складати задачі за малюнком; розвивати математичну мову, логічне

мислення, память, спостережливість, уміння порівнювати; виховувати

пізнавальні інтереси до навчання; доброзичливе ставлення одне до

одного, організованість.

Обладнання:
Малюнок весняної галявини, малюнки дерев для роботи в парах;

дзвіночки для індивідуальної роботи, малюнки весняночки, птахів,

мяч.


Тип уроку: узагальнюючий.




I. Організаційна частина

Вчитель:
Рівно стали, підрівнялись.
Сьогодні гості до нас завітали.
Тож привітайте, діти, гостей (повернулись)
Добрий день!
Прошу, діти, всіх сідати.
Сьогодні у нас урок математики, ми його дуже любимо. Тож давайте прочитаємо
девіз нашого уроку. (Читають хором)
Видумуй, пробуй, твори!
Розум, фантазію прояви!

II. Повідомлення теми і мети уроку.
Сьогодні на уроці ми будемо розвязувати приклади в межах двадцяти з переходом через розряд, порівнюватимемо числа і вирази, розвязуватимемо задачі. А для цього ми помандруємо в казку. Чи любите ви казки? Ми потрапимо в казку поетично - математичну.

III. Узагальнення і повторення вивченого матеріалу.
1. Щоб назву героїв прочитати, слід всі числа правильно назвати: (Малюнок весняночки в обрамленні цифр, з

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: