Студенттің шығармашылығын шыңдау

Страницы: 1 | 2  >  >>

Оқытушы: Ж. С. Искакова Тобы: СБ-415 Студент: Жұмабеков Ж Пәні: Қосымша музыкалық аспап (фортепиано) Күні: 31. 01. 2019 Сабақтың тақырыбы: "Студенттің шығармашылығын шыңдау" Сабақтың түрі: Білімділік, іскерлік дағдыны қалыптастыру Сабақтың мақсаты: Музыкалық есту қабілетін айқындайтын музыка тыңдау бөлімінің ерекшелігін, музыкалық репертуар таңдау қағидасы туралы мағлұмат беру, аспапта ойнау дағдыларын жетілдіру, шығармашылығын шыңдау. Болашақ маман ретінде бір жүйелілікке, іскерлікке, кәсіби сауаттануға тәрбиелеу. Сабақта қолданылатын оқыту әдістері: Түсіндіру, сұрақ - жауап, әңгімелеу, талдау Көрнекілігі: Музыкалық аспап, музыкалық орталық, үнтаспа, әдебиеттер, слайд Пән аралық байланыс: педагогика, мектептегі муз тәрбие әдістемесі, балабақшадағы музыкалық тәрбие беру әдістемесі Сабақтың барысы мен мазмұны. I. Ұйымдастыру кезеңі 1. Аспапқа дұрыс отыру 2. Студенттің зейінін сабаққа аударту ІІ Жаттығу


II. Үй тапсырмасын тексеру
1. А. Грибоедовтың "Вальс" шығармасын сұрау жатқа 2. Композитордың шығармашылығы туралы мағлұмат алу







Қатемен жұмыс
Мәнерлеп орындау дағдысын одан әрі жетілдіру, динамикалық белгілері назар аудару, әр музыкалық фразаны естіп ойнауын талап ету.
Жаңа тақырып: С. Мұхамеджанов "Қазақстан"
Музыка тыңдау бала өмірінің алғашқы жылында оны кемелдендіру құралы ретінде басты роль атқарады. Балдырғандардың күлу, қатты дауыстау тағы басқадай жеке іс әрекеттерінтуғыза отырып, тәрбиеші ашық дыбысты қарапайым халық әндерімен өлеңдерін орындайды. Музыкалық есту қабілетін айқындай отырып, баланың дыбыстың түп-түркініне бас аназар аударып, оны көзбен көруге және балалардың әр түрлі музыкалық аспаптарындағы (сыбызғы, саз сырнай, металлафон) әуендерді тыңдауға үйрете

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: