07. 12. 15.
11 "ә" сынып Қазақ тілі
Тақырыбы
Шешендік сөздің түрлері және шешенге қойылатын талаптар
Мақсаты
Шешендік сөздің түрлері мен шешенге қойылатын талаптарды білу;
Шешен сөйлеудің әдістерін меңгеру;
Тіл тазалығын сақтай отырып, әдеби тілде сөйлеу;
Міндеттер:
1. Оқушылардың қызығушылығын ояту.
2. Жаңа тақырыпқа оқушылардың білетін білімі арқылы кіру.
3. Оқушылардың өздерін - өздері оқыту арқылы білім беруге ықпал жасау, сыни тұрғыдан ойлау процестері арқылы әр баланы қамтуға жағдай жасау.
4. Жаңа сабаққа белгілі бір ой қорытындылар жасау.
Мұғалімдер үшін оқу нәтижелері
1. Оқушылардың бірін-бірі оқыту арқылы аталған тақырыпты меңгеріп шығу
2. Мұғалім оқуға бағыттап отыру
3. Оқушылардың өздерін және достарын бағалау мүмкіндіктерін жасау
Күтілетін нәтиже
Оқушылар шешендік сөздердің түрлері мен шешенге қойылатын талаптарды біледі.
Шешендердің сөйлеуінен үлгі алып, көркем сөйлеуге дағдыланады.
7 модульді ықпалдастыра қолдану
АКТ", "Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер", "Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау", "Диалогтік оқыту","Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету", "Оқытуды басқару және көшбасшылық".
Қолданылатын әдіс-тәсілдер
Миға шабуыл, өзара оқу, эссе,Автор орындығы.
Қолданылатын ресурстар
Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук, интербелсенді тақта
Ұйымдастыру кезеңі
Тренинг
Оқушылардың назарын сабаққа аударамын. Керекті құрал жабдықтарын әзірлетемін. Оқушыларға "Амандасу түрі" тренингін өткізем. Кәмпитпен топқа бөлемін. Топ ережесін еске түсіремін.
(2 минут)
Сабаққа керекті құралдарын әзірлеп, дайындайды.
6 оқушыдан 3 топқа бө
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>