Санның ммодулі

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Сабақтың тақырыбы
Рационалсандардысалыстыру
Мақсаты
Оқушыларды сыни тұрғысынан ойлауға бағыттай отырып, Координаталық түзуде үлкен сан оң жақта, ал одан кіші сан сол жақта кескінделетінін, кез келген оң сан 0-ден және кез келген теріс саннан үлкен болатынын, кез келген теріс сан 0-ден кіші болатынын меңгерту.
Күтілетін нәтижелер
Рационал сандарды салыстыраалады, оң және теріс сандарды жалпы түрде жаза білуге дағдысыланады.
Дереккөздер
Математика 2015
Мектеп баспасы
Слайд
Суреттер
Тірек сызба
Оқытуда қолданатын әдіс-тәсілдер
"Дауылға қарсы тұру","Мен білемін", "Домино",
"Кім жылдам?"
Керекті жабдықтар
флипчарт, маркер, бағалау парағы, дидактикалық материалдар, суреттер
Сабақтың барысы
СТО, АКТ, оқыту үшін бағалау, жас ерекшелігіне сай оқыту, дарынды және талантты, оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер.
Сабақтың кезеңі
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушы әрекеті
Бағалау
Уақыт
Ұйымдас
тыру
Ынтымақтастық атмосферасы
"Шаттық шеңбері"
Топқа бөлу
Үлестірмелі сандар арқылы 3 топқа бөлемін
Оқушылар психологиялық түрде сабаққа дайындалып сабаққа көңілдері нығаяды.
Балалар топқа бөлінеді.


5минут

Кіріспе
"Ой қозғау"

"Дауылға қарсы тұру "
1 Топ:
1. Оңсандардегеніміз не? Тұрмыстақолданылуы?
2. Координаталықтүзудегеніміз не?
3. Санақ басы
2-топ
1. Теріссандардепқандайсандардыайтамыз? Оларқайкездеқолданылады?
2. Қарама-қарсысандардепқандайсандардыайтамыз
3. Рационалсанныңмодулідегеніміз не?
3-топ
1. Оңсанға да, теріссанға да жатпайтын сан бар ма?
2. Рационалсандаржиынынақандайсандаркіреді?
3. Координатал

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: