Сабақтың ішкі құрылысы

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Сабақ жоспары
. . . . . . . . . 6. . . . . . сыныбы
. . . . . . . . . . . . . Күні

Тақырыбы: Сабақтың ішкі құрылысы . Сабақтың бойлап және жуандап өсуі. Камбийдің рөлі. Жылдық сақиналар.
Мақсаты:
Білімділік: Бүршіктің түрлері және сабақтың түрлеріне тән белгілерін, жайлы түсінік беру.
Дамытушылық: - Бүршіктің түрлері және сабақтың түрлеріне тән белгілерін, жайлы түсінік алу.
- топта, жұпта, жеке жұмыс жасауға үйрену.
Тәрбиелік: - жауапкершілікті, табандылыққа, қоршаған ортаны қорғай білушге тәрбиелеу
Сабақтың түрі: Жаңа білімді меңгерту
Сабақтың әдісі: тірек-сызба, топтық жұмыс, сызықтық тест, графикалық диктант, кесте.
Сабақтың көрнекілігі: қол әйнек, әртүрлі өсімдіктердің сабақтары (қарағаш, үйеңкі, терек, жөке, итмұрын, қарақат т. б)таратпа материалдар, тірек сызбалар, кеппешөп, бөлме өсімдігі
Пәнаралық байланыс: география, тарих
Сабақтың барысы:І. Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесу;
Келмей қалған оқушыларды белгілеп, оқушылардың назарын сабаққа аудару.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру:
Бүршік неліктен бастапқы өркен деп аталады, ішкі құрылысы бойынша дәлелдеп беріңдер. Буын, буынаралық дегенді қалай түсінесіңдер?
Ұзарған өркен мен қысқарған өркеннің айырмашылығы неде, олар қандай қызмет атқарады? Өсу бүршігі мен гүл бүршіктерінің айырмашылықтарын талдаңдар.
Қосалқы бүршіктер қайдан дамиды, қызметі қандай? Бүршіктер нешеге бөлінеді?
ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру кезеңі
Сабақ-өркеннің негізгі бөлігі және қоректік заттарды өткізу мүшесі. Сабақтың буындары мен буынаралықтары. Сабақтың ішкі құрылысы . Сабақтың бойлап және жуандап өсуі. Камбийдің рөлі. Жылдық сақиналар.

Жоспар:
1. Сабақ және оның түрлері
2. Сабақтың ішкі құрылысы
Сабақ - өсімд

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: