Паралельне проектування та його властивості

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Акмеологічний уроку
Підготувала: учитель математики
Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 9
Шерудило Ольга Миколаївна

Тема уроку: Паралельне проектування і його властивості
Мета уроку:
- сформулювати поняття паралельного проектування, домогтися засвоєння властивостей паралельного проектування, формувати в учнів уміння застосовувати поняття та властивості в учнів уміння застосовувати поняття та властивості паралельного проектування до розвязування задач;
- розвивати абстрактне мислення, просторову уяву та інтуїцію, пізнавальний процес;
- виховувати наполегливість в роботі, дисциплінованість, інтерес до предмету.
Тип уроку: засвоєння нових знань
Технології: стратегії творчого пошуку: "Принцип доповнюваності", "Шлях із системи".
Обладнання: компютер, мультимедійний проектор, моделі плоских фігур
Роздавальний матеріал: картка-довідник, картки червоного і зеленого кольорів
Хід уроку
І. Організаційний етап.
Привітання. Перевірити готовність учнів та класу до уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Сьогодні я разом з учнями 10 класу проведемо для наших гостей незвичайний урок - АКМЕОЛОГІЧНИЙ . Термін "акмеологія" походить від давньогрецького"акме" і визначається як "вища точка", "зрілість", вершина. Греки словом "акме" називали період віку в людському житті, коли проявляється зрілість усього, на що здатна ця людина, коли розцвіли і знаходяться на вершині всі його можливості та сили. Саме на цьому уроці ми підведемо певні підсумки вивчення теми "Паралельність прямих і площин у просторі" , ознайомимося з паралельним проектування і його властивостями і вважаючи, що отриманні знання є вершиною з теми учні

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: