Осьтік симметрия

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Валиева Рита
Күні 12. 03. 2014.
Тақырыбы

Осьтік симметрия.

Мақсаты

Түзуге қатысты симметриялы фигураларды сала білуге,осьтік симметриялы фигураларды тануға үйрету. .

Күтілетін нәтиже
А)Түзуге қатысты симметриялы нүктелерді сала біледі.
В) Түзуге қатысты симметриялы фигураларды салады және осьтік симметриялы фигураларды ажырата біледі.

С)Күнделікті өмірде теориялық білімдерін өмірмен, басқа пәндермен ұштастырып, қорытынды жасайды. .
Дереккөздер,
құрал-жабдықтар
АКТ, оқулық, интерактивті тақта,кесте,жұмыс дәптері,деңгейлік тапсырмалар, бағалау парақтары
Сабақтың кезеңдері
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
Кіріспе
Білім беру мен білім алудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау.

Ұйымдастыру. 1. Амандасу, сыныпты түгендеу.
2. Оқушыларды ортаға шеңбер құра тұрғызып, топқа бөлу.
3. Әр топқа бағалау парағын тарату.
Орындарынан тұрып, амандасады.
Таңдаған түстері бойынша топтарға бөлінеді.
Бағалау өлшемдерімен танысады.


Тұсаукесер
Сабақ басталмас бұрын оқушылар нені білетінін анықтау















1. Өткен сабақты сұрақ жауап әдісімен қайталау, оқушылардың білімін ауызша тексеру.
-Қандай түзулер перпендикуляр түзулер деп аталады
-Перпендикуляр түзулер жазықтықты қандай бұрыштарға бөледі.
-Қандай түзулер параллель түзулер деп аталады.
-Берілген түзуде жатпайтын бір нүкте арқылы сол түзуге параллель неше түзу жүргізуге болады.
-Координаталық жазықтық деген не
-Тік бұрышты координаталар жүйесі деген не және оны тағы қалай атайды.
-Рене Декарт деген кім
-Әртүрлі екі шаманың арасындағы тәуелділік координаталық жазықтықта сыз

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: