Организмнің эмбриондық жəне постэмбриондық дамуындағы қоршаған орта факторларының рөлі, улы заттардың (токсиндік): темекі түтіні, алкоголь

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

әсері .
Мақсаты
т . HYPERLINK "http://hl. mailru. su/mcached?qD183D0BBD18B20D0B7D0B0D182D182D0B0D180D0B4D18BD2A32028D182D0BED0BAD181D0B8D0BDD0B4D196D0BA29203AD182D0B5D0BCD0B5D0BAD19620D182D2AFD182D196D0BDD1962C20D0B0D0BBD0BAD0BED0B3D0BED0BBD18C20D182. D0B120D399D181D0B5D180D19620D181D0BBD0B0D0B9D0B4&c14-13A498-2&r1327948&rchl&qurlhttp3A//trener. orleuzko. kz/viewtopic. php3Ff3D2326t3D767&frwebhsm" б , кері әсерлерімен танысу, оларды алдын алу жолдарын үйрену.

Күтілетін нәтижелер
заттардың қоғамдағы қолданысына баға береді.

Керекті жабдықтарРесурстар, интерактивті тақта, стикер, ұялы телефон, жұмыс дәптері және оқулық.
Қолданылатын әдістер
Бекітуде:

摧䅹&
氃愀瑹䯶 , өрмекші торы (түрлі тапсырмалар) ойыны, сәйкестігін тап, жасырын сөзді табу.
Тұсаукесерде миға шабуыл түрінде түрлі тапсырмалар берілді . Жаңа сабақты меңгеруде ресурстармен жұмыс:
Улы заттардың (токсиндік) :темекі түтіні, алкоголь т. б әсері.
Аулақ бол, Асыл арна темекі тексіздік, ішімдіктің жүрекке әсері, темекінің денсаулыққа әсері.
Сабақ барысы:
Сабақ кезеңдеріУа-қы-тыМұғалім әрекетіОқушы әрекеті
Кіріспе
1
мин
12
минСабақ барысы:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
Мұғалім әрекеті
Оқушы әрекеті
Сыныппен амандасу. Топқа бөлу (3 топ)
Үй тапсырмасын тексеру:
«Тікелей сұрақтар»
1. Онтогенез дегеніміз не?
2. Онтогенездің сатыларын атаңыз?
3. Сперматогенез, овогенез қалай жүзеге асады.
4. Гүлді өсімдіктердің қосарыныан ұрықтануының маңыздылығы неде?
5. Постэмбриондық даму деп нені айтамыз?
6. Толық даму дегеніміз не, Түрленіп даму дегеніміз не? Омыртқасыз ағзалардан мысалдар келтіріңіз?
7. Адам ұрығының алғашқы дамуында қандай ерекшеліктер

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: