Сабақ жоспары
Тақырыбы: Логарифмдік теңдеулерді шешу.
Мерзімі Топ Сабақтың негізгі бөлімдеріне бөлінген уақыт
Ұйымдастыру кезеңі Берілген білімді еске түсіру Жаңа білімді меңгертуБілім, білікдағдыла-рын қалыптастыруҮйге тапсырма
Журнал бойынша оқушыларды түгендеуөзіндік жұмыс тақырыпқа қызығушыл ығын ояту жолдары және топ жұмысын бақылау формаларыЖаңа түсінік меңгерту жолдары. Оқушы нені білу керек, танымды оқу міндеттері. өзіндік жұмыс, проблемалық және ақпараттық сұрақтар. Проблема шешудің нұсқалары. Өтілген материалдарды бекіту. Ауызша, жазбаша өзіндік жұмыс түрлері. Қарым-қатынас жасау Нені қайталау және дайындау керек. Шығармашылық өзіндік жұмыс. Үй тапсырмасының көлемі мен орындалу мерзімі.
2 мин20 мин30 мин35 мин3 мин
Сабақтың типі: жаңа материалдарды меңгерту, аралас, бекіту, бақылау.
Сабақтың түрі: практикум
Сабақтың мақсаты:
Білімділік логарифмдік теңдеулердің шешудің әдістерін оқытып үйрету;
Дамыту оқушылардылардың логарифмнің қасиеттерін қолдана алу дағдыларын арттыру, есептерді өзбетінше шығара алуы іскерліктерін арттыру;
Тәрбиелік оқушыларды сауаттылыққа, тазалыққа, тәртіпке тәрбиелеу;
Жабдығы А. Е. Әбілқасымова, К. Д. Шойынбеков «Алгебра және анализ бастамалары», 11- сынып, MS Power Point бағдарламасында презентация, интербелсенді тақта.
À
Ä
È
Ð
Ö
à
æ
ð
ö
耀ꄆ
À
Â
Â
Ä
Ð
à
ð
ꄆ
킄市킄愂摧瞺.
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңіжурнал бойынша оқушыларды түгендеу
Үй тапсырмасын сұрау: 261119 - бет
Сұрақтар. Кім жылдам? (1 слайд)
Санның логарифмінің анықтамасы.
Логарифмдік функция.
Логарифмдік функцияның қасиеттері.
Ондық логарифм.
Натурал логарифм
Страницы: 1 | 2 > >>