Cызықтық

Страницы: 1 | 2  >  >>

Сабақтың тақырыбы: Сызықтық бейнелеу 4- сынып
Сабақтың мақсаты: Оқушының сыни тұрғыдан ойлау арқылы логикалық ойлауларын жетілдіруге,бейнелеу өнерінің негізгі екі түрімен танысу,
эстетикалық талғамдарын дамытуға,нақты түсінік беруге,тазалық пен ұқыптылыққа тәрбиелеу.
Өзара білім алмаса алатын тиянақты шешім қабылдай білуді меңгерту.
Сабақ нәтижесі:Бейнелеу өнерінің негізгі екі түрін ажыратып, білетін болды. Топта жұмыс жасауға дағдыланатын болады.
Құрал- жабдықтар: магниттіктақта, плакат, маркер.
Көрнекіліктер: суреттер, слайдтар
Әдісі: топпен жұмыс,топтастыру,сын тұрғысынан ойлау сұрақтарын қолдану,АКТ, формативті бағалау.
Сабақ кезеңдеріМұғалім іс-әрекетіОқушы іс-әрекеті
1Сабақ барысы
Ұйымдастыру кезеңіОқушылармен сәлемдесу
Шаттық шеңбері
Жылы шырай тілек білдіреді.
Геометриялық фигуралар қиылған сиктерлерді балалар таңдап алады Осы арқылы топқа бөлемін.
Топ ережесін айту. Оқушылар жылы шырай білдіріп, топқа бөлінді.
2
Үй тапсырмасын сұрау
Инсерт әдісі арқылы бейнелеу өнерінің түрлерін еске түсіреді( дайын схема таратылады). Схемаға мүмкіндігіне қарай бейнелеу өнерінің түрлерін жазуға тырысады.

3
Тұсаукесер Слайд арқылы СУРЕТТЕ ҚАНДАЙ СЫЗЫҚ ТҮРЛЕРІ ҚОЛДАНЫЛҒАНЫН сұраймын. Слайдты көріп ой айтады.
4Жаңа сабақ
Олай болса балалар бүгінгі сабағымыз: Сызықтық және реңдік бейнелеу түрлерімен танысамыз.
Топтарға сұрақ беремін.
1-топтқа- Сызық түрлерін атаңдар?
2- топқа – Сызық түрлерін қағаз бетіне сызып көрсетіңдер? (жоғары деңгейлі оқушыларға)
ž
Â
x
z
ž
.
T
x
x
z



ì
Заттың құрылымы, пішіні дегенді қалай түсінесіңдер?
Ой қозғауға тапсырма: түрлі түсті қағаздардан қиылған геометриялық фигу

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: