Тарланым

Страницы: 1 | 2  >  >>

Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жаңажол ауылы
Жаңажол орта жалпы білім бертін мектебі
Қазақ тілі мен қазақ әдебиеті пәні мұғалімі
Рахимова Дидар Табылиевна
Жоғары санатты мұғалім
Тақырыбы М. Өтемісұлы. «Тарланым»
МақсатыӨлеңнің мағынасын түсініп оқиды, өлеңді мәнерлеп оқып, еркін сөйлей білуге, сөздік қорын дамытуға,тарихымызды қорғауға, зерттей білуге дағдыланады
Жалпы мақсатТілін, сөздік қорларын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығын арттыру
Күтілетін нәтижеОқушыларды шығармашылық қабілеттерін жетілдіру және олардың шығармамен жұмыс істей білу дағдыларын одан әрі дамыта білді;
7 модульдің қолданылуыАКТ, Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытуды басқару және көшбасшылық.
әдіс-тәсілдерКім жылдам, Кім алғыр, Ойлан бірік. бөліс,Дебат
РесурстарФлипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук
Ұйымдастыру кезеңі
ТренингБарлық оқушыны ортаға шығарып шеңбер құрғызамын. Сәлемдесемін. Сыныптағы оқушылар-дың келген-келмегендерін түгелдеймін. Топқа бөл-діремін. Қалай отыратындықтарын түсіндіремін. Ал-тын ереже құрудың жолдарын айтып түсіндіремін. Шеңбер жасап бір-біріне жылы сөз-дер айтады. Топ басшысы жоқтарды айтады. Түрлі түсті қағаздарды алып сол бойынша топ құрып орындарына отырады.
Сабақ кезеңіТапсырмаМұғалімнің іс-әрекетіОқушылардың іс-әрекеті
Білім
Қызығушылық
тарын ояту«Кім жылдам» Сұрақтар әр топқа Үйге берілген тапсырманы сұ-рақ-жауап арқылы диалогқа түсіру,үй тапсырмасын қайталау ға сұрақтар жасалып, интерак-тивті тақтада көрсетіледі. барлық қайталау сұрақта-ры мен тапсырмалар бері-ліп, әр топ өз білгендерін, білетіндерін сыни тұрғы-дан жауап береді
Түсіну«Кім алғыр» әдісі


Жаңа сабақты бастамас

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: