Таңертең

Страницы: 1 | 2  >  >>

Тақырыбы: Таңертең
52-САБАҚ
Мектебі: гимназия
Күні,айы:
Мұғалімнің аты-жөні: Ахметова А. К.
1-сыныпД,В,Ж,Е
Сабаққа қатысқан оқушылар саны:
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
1. 1. 1. 1. Тақырыптарды еске түсіре отырып, әдеби тілдің дамуындағы жазба тілдің рөлі.
1. 1. 2. 1 Тақырыпқа қатысты тапсырмаларды дұрыс
қолдана білу дағдысын қалыптастыру. .
1. 2. 3. 1. Оқушылардың сөздік қорын молайту, қисынды ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
1. 3. 3. 1. Мәтіннің жазба тілмен біртұтастығы туралы түсіне білу. Күнделікті өмірінде қолдана білу.
Сабақ мақсаты
Барлық оқушылар:
Тақырыпты меңгереді анықтамаларды қолдану арқылы мәтінге арналған тапсырмаларды пайдаланады


Оқушылардың басым бөлігі:
Тақырыпты түсініп оқуына орай ойын толық жеткізуге ,ауыз-екі сөйлеуге, тілдік қорлары дамыйды


Кейбір оқушылар:
Жаңа тақырыптарды меңере отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдері
Жоспарланған жұмыс
Ресурстар
Сабақтың басы(2-5 минут)
(МК) . Сұрақ-жауап әдісі арқылы оқушылармен пікір алмасу
(сөйлесу Оқушылармен амандасу. Сыныпты түгендеу. Сабаққа
дайындау, оқу құралдарын алу.

Үй тапсырмасын тексеру: - Үйге қандай тапсырам берілді?-Үйге берілген
тапсырманы кім оқып , талдап береді?


Сабақтың ортасы (6-40 минут)
(МК,Ұ) Оқулықпен жұмыс жүргізу.
? Жаңа сабақ:-
1-тапсырма. Суреттегі адамдар бейнесін сұлабасымен сәйкестендіру.

2-тапсырма. "Әә"әрпін нүкте орнына қойып жазу.

3-тапсырма. Суретті жазумен сәйкестендіру.

4-тапсырма. Па?пе?ма?ме?ба?бе? сұрауларын суретпен сәйкестендіру.

Тіл дамыту. Сұрақ - ж

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: