Сабақтың тақырыбы :"Сұйық ағынының түрлері: ламинарлы және турбулентті"
 Мектеп: 
 Күні: 
 Мұғалім:
 Сынып:
 Қатысқандар:
 Қатыспағандар:
 Сабақта меңгерілетін дағдылық мақсаттар: 
 Тақырыпты иновациялық технологияларды қолдану арқылы толықтай оқушыларға жеткізу, түсінік беру. 
 Сабақ мақсаттары:
 Барлық оқушылар білуге тиіс:Ламинарлы және турбулентті, рейнольдс саны анықтамасын білуге
 
 Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс: Ламинарлы және турбулентті, рейнольдс саны анықтамасын есептерді шығару барысында қолдана білуге
 
 Кейбір оқушылар білуге тиіс: Ламинарлы және турбулентті, рейнольдс саны анықтамасын күрделі есептерді шығару барысында қолдана білуге
Бұрынан бар білімдері
 Сұрақтарға жауап бере алады
Жоспар
Жоспарланған уақыттар
Жоспарланған уақыт (жаттығулар)
 
Ресурстар
 Басталуы
 Ұйымдастыру кезеңі: 
 1. Сәлемдесу;
 2. Топтарға бөлу;
 3. "Кім екенін тап" ойыны (Әрбір адам өзінің аты-жөнін көрсетпей,өз - өзіне психалогиялық мінездеме жазады. Өзінің ұнамды-ұнамсыз қасиеттерін жазуы керек. Бұл мінездеме жазылған беттерді жетекші жинап, араластырады да, арасынан біреуін алып, дауыстап оқиды. Топ мүшелері мінезднменің иесін табу керек. )
Топқа бөлетін арнайы карточкалар
 Ортасы
 Жаңа сабақ. Ламинарлық режим- Қозғалыстың төменгі жылдамдығына немесе сұйықтың мәнді тұтқырлығында байқалады, ол параллель қабаттарымен бір-бірімен араласпай қозғалады. Бұл кезде, құбырға сұйықтың кірер жерінен бірнеше қашықтықта орнықтырылған сұйықтың орташа жылдамдығы максимал шаманың жартысына тең ωор0. 5ωмакс. Турбуленттік режим- кезінде сұйықтың бөлшектері үлкен жылдамдықпен әртүрлі юағытта қозғалады, қозғалыс тәртіпсіз, хаостық күйде болады, бөлшектер осьт
		Страницы: 1 | 2 > >>
