Сабақ тақырыбы; Спорттық сайыстар.
Септік жалғау.
Сабақ мақсаты; спорттық сайыстар бойынша білімдері артады,
ойлау, ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастырылады,
септік жалғау арқылы тақырыпты пысықтайды,
есте сақтау қабілеттері артылады, сөздік қоры, тіл
байлығы дамиды, спортқа деген қызығушылығы
дамиды.
Түрі ; жаңа білім беру.
Әдісі ; сұрақ- жауап, ой қозғау, талдау, іздену.
Көрнекіліктер ; ИКТ, постер, түрлі-түсті маркерлер, суреттер.
Сабақ барысы;
1. Ұйымдастыру кезеңі.
-Сәлемдесу.
-Психологиялық дайындық.
-Ынталандыру шеңберін құру( окушылар ортаға шеңбер құрып тұрады, бір - біріне жақсы көңіл- күй сыйлайды). Топқа бөлу (орындыққа жабыстырған түрлі- түсті стикерлер арқылы).
2. Өтілген сабақтарға шолу жасау, пысықтау.
«Ғажайып қоржын». Әр топ кезекпен сандарды атап, жасырынған сұрақтарға дұрыс жауап беріп, ұпай жинайды.
10. 10. 10.
20. 20. 20.
30. 30. 30.
1. Қазақстан спортшысы. 2. Қысқы спорт түрі. 3. Фонетика нені зерттейді?
1. Ойын негізгі құралы доп. 2. Ұлттық ойын. 3. Неше жалғау бар?
1. Футболда неше ойыншы бар? 2. Жазғы спорт түрі. 3. Көптік жалғау.
Жаңа сабақ:
Интеактивтік тақтада жазылған спорттық сайыстарды оқу. Қысқаша сипаттама беру.
(биотлон, шаңғы, күрес, жүгіру, шахмат, футбол, бокс, волейбол,т. б. )
1. Дәптермен жұмыс . Берілген сөйлемдерді аяқтандар.
ê
î
&
X
p
t
š
ì
î
X
p
рі . . . . . . жақсы.
Соның ішінде жақсы көретінім -. . . . . . . . қатысамын.
Күрес пен футбол . . . . . . барамын.
Мен басейнге . . . . . . . . ұнайды.
Жүзуге қатысқым . . . . . . жүгіремін.
Аптасына бір рет конькиге . . . . . . футбол.
Бо
Страницы: 1 | 2 > >>