Поурочное планирование по Кембриджской программе

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Сабақ 89
Сынып:5
Тақырыбы:Спорт . Тест.
Мақсаты: Оқушылар спорт туралы мәліметпен танысады. Оқушылар жаңа тақырып бойынша білімдерін бекітеді .
Сабақ түрі: Жаңа сабақ
Құрал жабдықтар: АКТ, оқулық, постер, маркер, слайд, үлестірме парақшалар, БББ кестесі, рефлексивті күнделік, бағалау парақшалары, сергіту сәті
Әдіс - тәсілдері: диалогтік оқыту, "синквейн" әдісі, "ойлан,бірік,бөліс" әдісі, "ыстық орындық" әдісі, "жуан,жіңішке" сұрақтар
. Күтілетін нәтиже:
- Сыни ойлау дағдылары қалыптасады.
- спорт туралы өз пікірін жеткізеді, сауатты жазуға дағдыланады.
- Қызығушылықтары артады.
Табыс критерий
-тақырып бойынша жұмыс істей алады;
-Өзін-өзі бағалайды;
-сыныптастарын тыңдайды;
Сабақ кезеңдері
Уақыты
Мұғалім іс әрекеті
Оқушы іс әрекеті
Бағалау
Қолданылатын модуль
Ұйымдастыру кезеңі
Психологиялық ахуал
1 минут

2 мин
Амандасу
Топ құрастыру. БББ кестесін тарату
Оқушылар
Жұптасып жұмыс жасайды

Қол шапалақтау
Жас ерекшеліктеріне сай оқыту
Үй тапсырмасын тексеру
6 мин
Үй жұмысы дәптерлерін жинап алады.
Дәптерлерін жинап береді



Қызығушылықты ояту. "Миға шабуыл" әдісі.
Сабақ мақсатын айқындау
1 мин
Интербелсенді тақтада


бейнеленген. Балалар суреттегі қыз немен айналысады?

Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтайды. Білемін кестесін толтырады.

АКТ
Т және Д
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Мағынаны тану
Мәтінді оқып-танысу




7 мин






Оқушыларға мәтінді оқуға арналған тапсырмалар беру.

. Оқушылар мәтінді оқиды,аударады. 4

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: