Паралельність прямих і площин у просторі

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тема програми: "Паралельність прямих і площин у просторі"
Тема уроку: Розвязування вправ з теми: "Аксіоми стереометрії. Наслідки з аксіом стереометрії"
Мета: узагальнити, систематизувати та закріпити знання учнів щодо застосування аксіом та їх наслідків в ході розвязування задач, забезпечувати умови для досягнення кожним учнем практичної компетентності розвязання задач. Розвивати логічне мислення, просторову уяву,увагу, вміння зображати та виконувати малюнки геометричних фігур у просторі кмітливість, силу волі. Виховувати самостійність, наполегливість.
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань.
Організація навчальної діяльності учнів: урок - бенефіс
Методи навчання, прийоми: робота біля дошки, робота за малюнком, тестування, виконання завдань на відповідність, розвязування задач, аукціон ідей.
Основні терміни і поняття: аксіома, точка, пряма, площина.
Навчально - дидактичне забезпечення:
ХІД УРОКУ
І. Організаційна частина. Вступне слово викладача. (1)
Вітання. Налаштування на роботу. Запис теми уроку. (мета уроку озвучує викладач: узагальнити, систематизувати знання щодо застосування аксіом та їх наслідків під час розвязування задач. Показати значущість аксіом та їх наслідків не лише в геометрії, а й їх практичне застосування в житті людини)
ІІ. Мотивація навчальної діяльності. (2)
Погляньте за вікно. Осінь. Пасмурно, дождливо . . . . А так хочеться чогось позитивного. Правда? Пропоную вам створити букет, щоб підняти собі настрій. Він буде складатися з квіток. У вас на партах лежать серцевинки від них, протягом уроку вам потрібно назбирати якомога більше пелюсток, щоб ваша квітка вийшла найкращою.
ІІ. Перевірка домашнього завдання. (5)
Робота біля дошки.
До дошки запрошуєть

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: