Логарифмдік функцияны дифференциалдау

Страницы: 1 | 2  >  >>

Тексерілді: директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
11 сынып, Алгебра және анализ бастамалары Сабақ 49 мерзімі
Пән мұғалімі:Белесбаева Салтанат Даулетовна

Сабақтың тақырыбы
Логарифмдік функция, оның қасиеттері мен графиктері .
Оқып-
үйренудің негізгі
мақсаттары
Оқушыларға логарифмдік функция, оның қасиеттері мен графиктері туралы толық түсін-
діру, оларды есептер шығаруға қолдана білу дағдысын қалыптастыру:

Оқып-үйренудің нәтижесі
Орта мектеп математика курсындағы функциялар туралы түсініктері кеңейеді, олардың практикалық маңызын, ғылым мен техникадағы рөлін бағалау арқылы тақырыпты оқып-үй-
рену мен терең зерттеуге оң мотивация қалыптасады.
Оқытуда қолданылатын
әдіс-тәсілдер
Салыстыру - талдау, өз бетінше зерттеушілік жұмыс, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан
ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау;
Түйінді идея
Математикада формулаларды жаттау емес, олардың шығу жолын түсіну маңызды
Ресурстар (дереккөздер)
ШыныбековӘ. Н. Алгебра және анализ бастамалары,11 сыныбына арналған оқулығы
http://fcior. edu. ru/card/7398/andex. kz/yandsearch?textлогарифмы
Сабақтың типі
Жаңа білім игеру сабағы
Сабақтың түрі
Танымдық- зерттеу сабағы

Сабақ барысы
І. Ұйымдастыру
кезеңі
А) сыныптың назарын сабаққа аудару
Б) сабақ мақсатын қою, оқыту тәсілдерін талдау
ІІ. Оқушылар білімін жан-жақты тексеру
диалогтық оқыту:
1) Логарифм дегеніміз не?
2) Неліктен теріс санның логарифмі анықталмайды?
3) Потенцирлеу дегеніміз не?
4)Негіздері бірдей өзара кері сандардың логарифдерінің қандай айырмашылығы бар?
5)Нақты сандар жиынында теріс санның логарифмі бола ма?
6)Қосындының логарифмі логарифдердің қосындысына тең деген тұжырыммен

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: