Краткосрочное планирование по Кембриджской программе

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Пән: қазақ тілі
Сынып: 2
Сабақтың тақырыбы: Біздің жануарларымыз
Сабақтың мақсаты: Төрт түлік мал жайлы білімдерін тереңдету, жүйелеу. Бірлесіп жұмыс жасай отырып, оқушының өз пікірін білдіруге, ойын дәлелдеуге, өзгенің ойын тыңдай білуге баулу.
Жетістік критерийлер:
А) жаңа сөздерді біледі, өз ойларын бір-екі сөйлеммен айта алады;
В) ойларын айта біледі, тақырып төңірегінде сұхбаттаса алады;
С) ойларын айта біледі, тақырып төңірегінде сұхбаттаса алады, берілген жағдаяттан шыға алады.
Негізгі дерек көздер: оқулық қазақ тілі. 2сынып, А. Қайырбекова. Түрлі түсті маркерлер, А3 қағазы, бағалау парақтары.
Сабақтың әдіс- тәсілдері:ой қозғау, диалогтік оқыту, болжам, деңгейлі сұрақтар қою
Сабақтың кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс- әрекеті
Деректі көздер
Ұйымдастыру кезеңі Психологиалық ахуал туғызу.
4 мин.
Амандасу.
Үй жануарларының суреттері бар қиындыларды жинау арқылы топқа бөлу. Үй жұмысын тексеру
Оқушылар шеңберге тұрып, әрқайсысы бір - біріне жылы тілектер айтады.

Топқа бөліну
1 мин


Бағалау парақтары
І. Білу
5 мин
Сөзжұмбақ шешу арқылы тақырыпқа шығу. Өткен тақырыпты сұрақтар арқылы бектіу.
кҮшік
түЙе

Жылқы
шошқА
құлыН
бұзаУ
ботА
сиыР
Лақ
шұбАт
айРан
қозЫ

Сөзжұмбақ шешу арқылы жаңа тақырыпқа шығу


Сөзжұмбақты шешу. Әр дұрыс жауапқа бір фишка беріледі
1. Иттың баласы не ?
2. Өзі үлкен жануар
Үстінде екі тауы бар-(Түйе)
3. Аттың синонимы
4. Қорсылдайтын жануар
5. Жылқының төлі не ?
6. Сиырдың төлі ?
7. Түйенің төлі не ?
8. Екі айнасы бар,
Екі найзасы бар. /Сиыр/.
9. Ешкінің төлі не ?
10. Түйенің с

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: