Кімге қарыздармыз

Страницы: 1 | 2  >  >>



Уақыты:
Кабинет:
Мұғалім:
Сабақтың атауы
Кімге қарыздармыз?
Сілтеме
Әдебиет оқулығының әдістемесі
Сабақтың жабдығы
Мәтін,сөйлем құрауға қажетті тапсырмалар
Жалпы мақсаттар
Мақсаты: Диалогтік оқыту әдісі бойынша оқушының сындарлы сөйлеу тілін дамыту, ойын еркін жеткізе білуге үйрету.
Міндеттер: Алған білімін өмірде пайдалану,өздігінен шешім қабылдай отырып жұмыс істеуге , тапсырманы ұқыпты орындай білу: өз бетінше іздене білу .
Ресурс: 2-сыныпқа арналған Әдебиеттік оқу оқулығы ,интербелсенді тақта, тапсырма жазылған таратпа қағаз, флипчарт, түрлі-түсті стикерлер, маркерлер, көңіл-күйді білдіретін стикер.
Оқыту нәтижесі

Топқа бөлу
Геомертиялық фигуралар арқылы топтарға бөлу
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Ынтымақтастық атмосферасы
Шаттық шеңберін құру арқылы бір - біріне тілек тілеу.
Оқушылар Мазайка ойынының желісі бойынша топқа бөліну



Оқушылар мұғаліммен қосылып тақпақты айтады
Үй тапсырмасын сұрау

"Серпілген сауалдар" стратегиясы.
1)Сырым Датұлы кім болған?
2) Ата - анасы қандай адамдар болған?
3)Сырым неше жасынан Бала би атанды?
4)Хиуа ханның Сырымға қойған сұрағы қандай?
5)Сырымның жауабы.


6) Шешен сөзінің мағынасы қандай?

Ашық сұрақ

1)Сырым Датұлы батыр, шешен әрі би болған.

2)Әкесі момын, есті кісі болған. Анасы бір ауылды сөзімен, ісімен билеген ақылды адам.

3)7-8 жасынан "бала би" атанған.


4)Қазақта "ас - мас", "жігіт - мігіт", "ат - мат" деген сөздердің мәнісі не ?
5)Той жасағанда мал сойын бас тартып,қазы- қарта, жал- жая тартамыз. Сусынға қымыз береміз мұны - "ас" деймі

Страницы: 1 | 2  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: