Тема уроку: Додавання десяткових дробів.
Мета уроку:
формувати вміння і навички учнів виконувати додавання та віднімання десяткових дробів; вдосконалювати навички порівняння десяткових дробів;
розвивати індивідуальні здібності учнів , логічне мислення , спостережливість, память , увагу, творчу активність, обчислювальні навички;
формувати компетентності продуктивної творчої діяльності, саморозвитку і самоосвіти, інформаційні та комунікативні;
виховувати допитливість, уважність, самостійність, інтерес до математики.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: мультимедійний проектор , презентація, картки із завданнями.
Девіз уроку: "Те, що я встиг пізнати, - чудово. Сподіваюся, таке ж чудове те, що мені ще доведеться пізнати".
Хід уроку
І. Організаційний момент
Повідомлення теми, мети уроку.
Девізом нашого уроку я пропоную взяти вислів стародавнього вченого Сократа: "Те, що я встиг пізнати, - чудово. Сподіваюся, таке ж чудове те, що мені ще доведеться пізнати".
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Учні ланцюжком зачитують відповіді, одержані в результаті виконання домашнього завдання.
ІІІ. Актуалізація опорних знань
Бліц-тест
1. Як називають дроби записані за допомогою коми? (десяткові)
2. Що відокремлює цілу та дробову частину десяткового дробу? (кома)
oo Якщо у десятковому дробі справа приписати декілька нулів. Чи зміниться від цього дріб?
3. Яку цифру треба поставити в десятковому дробі, якщо відсутня ціла частина числа? (нуль)
4. Як називають перший розряд дробової частини десяткового дробу? (десяті)
oo А які ще є розряди дробової частини десяткового дробу? (соті, тисячні десятитисячні і т. д)
oo Яку цифру потрібно поставити в дробовій частин
Страницы: 1 | 2 | 3 > >>