Електричний струм у різних середовищах

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

Тема: Електричний струм у різних середовищах
«Природа так про все потурбувалася,
що всюди ти знаходиш те, чому навчатися
Леонардо да Вінчі
Мета уроку: в нетрадиційній, цікавій формі повторити основний програмний матеріал, розвинути пізнавальну активність і творчість учнів, їх кмітливість, спостережливість і почуття гумору, розширити технічний кругозір; розвинути та закріпити навички вирішення експериментальних, розрахункових і якісних задач, розвинути усне мовлення учнів, вчити застосовувати знання у новій ситуації; вчити грамотно пояснювати відбуваються фізичні явища, формувати навички колективної роботи в поєднанні з самостійною діяльністю учнів; створення умов для прояву активності учнів, розвитку їх індивідуальності; розвитку дослідницької компетентності учнів; підвищення їх інтересу до предмета.
Демонстрації: презентація до даного уроку, картки із завданнями, картки із задачами, аркуші оцінювання.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Оголошується тема та мета уроку, учні обєднуються в групи, кожна група пропонує назву та «Правила роботи в групах».
ІІ. Розминка
Кожна група учнів отримує питання до слайдів, які учні бачать на екрані. За правильну відповідь учні отримують певну кількість балів (заповнюють аркуш оцінювання).
ІІІ. Встановлення логічної пари
Учні отримують картки із завданнями. Встановлюють логічну відповідність між явищами, законами тощо. За відповіді учні отримують певну кількість балів (заповнюють аркуш оцінювання).
Метали

Напівпровідники

Електроліти

Гази

Вакуум

1 . Виберіть для даних середовищ відповідні їм носії струму
Електрони, які вилетіли з поверхні електродів внаслідок емісії

Вільні електрони

Позитивні та негативні іони

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: