Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы
Тобы: Кәусар ортаңғы
Тақырыбы: Colour pencils
Мақсаты: Түстерді атауға және анықтауға үйрету. Зат есім мен сын есімнен сөз тіркесін құрастыру. Сөйлемді қолдануға үйрету. I see, I have got
Көрнекілігі: карточкалар, түрлі-түсті смешариктер
Алдын-ала жүргізілетін жұмыстар: карточкалар дайындау.
Билингвальдық компонент: red-қызыл, yellow-сары, blue- көк, green-жасыл
Іс-әрекет кезеңі
Мұғалімнің іс-әрекеті
Балалардың іс-әрекеті
Мотивациялық
Қозғаушылық
Амандасу. Good morning, children.
Фонетикалық жаттығу ұйымдастыру. Дыбыстардың дұрыс айтылуын қадағалау. -Балалар, біздер бүгін түстер әлеміне саяхатқа барамыз.
Good morning, Good morning, Good morning to you,Good morning, Good morning, Im glad to see you.
v-v-v
b-b-b
g-g-g
w-w-w
Саяхатқа шығатындарын естіп, қуанып қалады.
Ұйымдастырушылық - ізденіс кезеңі
-Балалар түстер әлеміне кіру үшін біздер түстерді атап беруіміз керек. Қанекей.
-Қараңыздаршы, түстер әлемінде түрлі-түсті гүлдер өседі екен. Осы гүлдердің түстерін ағылшын тілінде атап үйренейік. Жаңа сөздерді үйрену. Топпен және жекелей қайталау.
Well done, children. Thank you.
До "Rainbow" түстердің ағылшын тілінде айтып қайталату мақсатында ұйымдастырылады.
Тақырып бойынша жұмыс: кемпірқосақты пайдаланып:
-Is it a green?
-Is it a yellow?
What colour?
-Ok, thank you.
Суретпен жұмыс. Диалог түрінде сөйлесуге жаттықтыру.
ДО "Help to the art" суретшінің суретін аяқтауға көмектесу.
-Енді балалар, қараңыздаршы қандай көп смешариктер тұр. Бірақ олар көңілсіз. Олардың көңілдерін көтер
Страницы: 1 | 2 > >>