Қысқа мерзімді сабақ жоспары Шерхан Мұртаза "Жүз жылдық жара" шығармасы

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>

«Қаралды»
Кафедра меңгерушісі: Утешова А. Т.
Мектеп: НЗМ Тараз қаласы
Уақыты: 40 минут
Мұғалімнің аты-жөні: Иманбекова А. Н.
Сынып: 7Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақ тақырыбыШерхан Мұртаза «Жүз жылдық жара»
Оқу мақсаты Т/Ж1 Әдеби шығармадағы негізгі ойды түсінеді, кейіпкерге мінездеме береді, өз көзқарасын білдіріп айтады.
Жетістік критерийіКестеге сай жүргізіледі.
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдеріЖоспарланған іс - әрекеттерРесурстар
3 мин
Сабақтың басы
15 мин
Қызығушылығын ояту кезеңі.
Болжау стратегиясы
Суреттер арасында қандай байланыс бар?
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталып, танстырылады. Жетістік критерийлері таратылып беріледі. «Идеялар себеті» әдісі қолданылады.
Жұмыстың алгоритмі:
Әр оқушы тақырып бойынша не білетіндерін есіне алып, дәптеріне
бәрін жазып отырады(жеке жұмыс 1-2 минутқа жалғасады).
Одан әрі әрбір топ әлдебір бір мәліметті немесе фактіні атайды,
бұрын айтылғандарды қайталамайды.
Барлық мәліметтер идеялар себетіне жазылады, тіпті олар қате болса да.
Барлық қателер жаңа ақпаратты игеруіне қарай түзетіледі.
Видеоматериал көрсетіледі.
Кілтті сөздер: Табиғат, адам, жара, қиянат, жақсылық, тағдыр.

Келесі суреттерді логикалық байланыстыра отырып,

Көршіңмен талқыла! Ішкі-сыртқы қозғалмалы шеңбер
оқыту әдісі арқылы жүргізіледі.
Ұйымдастырылуы: Парталар мен орындықтарды қатысушылар
бір-біріне қарап отыратындай қылып ортаға (ішкі, сыртқы) дөңгелектей
орналастырылады. Бір-біріне қарап отырған жұптар 2 минут пікірталасады.
Әрбір қатысушы 60 секунд сөйлейді. Уақыттың біткенін тренер қызыл карточка
көрсету арқылы белгі беріп отырады. Үш минут біткеннен кейін сыртқы топ
орнынан ж

Страницы: 1 | 2 | 3  >  >>
Рейтинг
Оцени!
Поделись конспектом: